Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eğitimde Görev Tekrar Dürüst’te
07 Nisan 2011 Perşembe Saat 20:46

Eğitimde Görev Tekrar Dürüst’te

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı görevini İlkay Kamil’den devralan Nazım Çavuşoğlu, yaklaşık bir yıldır yürüttüğü Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini, kendisinden önce bu görevi yapan Kemal Dürüst’e d

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı görevini İlkay Kamil’den devralan Nazım Çavuşoğlu, yaklaşık bir yıldır yürüttüğü Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini, kendisinden önce bu görevi yapan Kemal Dürüst’e devretti.

Devri teslim sırasında konuşan Nazım Çavuşoğlu, 11 aydır yürüttüğü eğitim bakanlığı görevinde, ülkenin lokomotif sektörü olan üniversiteler için gayret ortaya koyduğunu ve önemli açılımlar yaptıklarını kaydetti.

Çavuşoğlu, KKTC üniversitelerinin YÖK’te denkliklerinin sağlandığını, destek bursları yapıldığını ifade etti ve bu mücadeleyi Kemal Dürüst’ün ileriye götüreceğine inanç belirtti.

11 ay önce devrettiği Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı görevine yeniden dönen Kemal Dürüst de eğitimi daha ileriye götürmek için gayret sarf ederken, Nazım Çavuşoğlu’nun görüşlerinden yararlanacağını ifade etti.

Bu haber toplam 1498 defa okunmuştur
Eğitimde Görev Tekrar Dürüst’te Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans