Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaliteli Yaşam İçin Eğitim Günleri
08 Nisan 2011 Cuma Saat 13:48

Kaliteli Yaşam İçin Eğitim Günleri

Kıbrıs Türk Hemşireler ve Ebeler Sendikası,“Kaliteli Yaşam İçin Eğitim Günleri” çerçevesinde diyabet ve yüksek tansiyon konularında bilgilendirme seminerleri ve diyabet taraması gerçekleştirecek.

Kıbrıs Türk Hemşireler ve Ebeler Sendikası, “Kaliteli Yaşam İçin Eğitim Günleri”  çerçevesinde, İskele ilçesine bağlı 5 belediyenin sınırları içerisinde, diyabet ve yüksek tansiyon konularında bilgilendirme seminerleri ve diyabet taraması gerçekleştirecek.

Kıbrıs Türk Hemşireler ve Ebeler Sendikası Başkanı Oğuz Köse, konuyla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada,  bu çerçevede ilk seminerin 11 Nisan Pazartesi günü saat 14:00’te  İskele Belediyesi  Atatürk Kültür Merkezinde yapılacağını bildirdi.

Köse, diğer seminerlerin, 17 Nisan Pazar günü İskele Belediye sınırları içerisinde İskele Belediyesi’nin belirleyeceği noktada; 12 Nisan Salı ve 13 Nisan Çarşamba Büyükkonuk Belediyesi’nin sınırları içerisinde belirleyeceği uygun salonlarda; 14 Nisan Perşembe Mehmetçik Belediyesi’nin sınırları içerisinde belirlenecek noktalarda; 15 Nisan Cuma Erenköy Belediyesi’nin  belirleyeceği noktalarda, 16 Nisan Cumartesi Dipkarpaz Belediyesi’nin  sınırları içerisinde belirleyeceği noktalarda verileceğini bildirdi.

Köse açıklamasının sonunda şöyle dedi:

“Sendikamızın düzenlediği, koruyucu sağlık hizmetlerinin sağlık sistemindeki önemini ve  hemşire ile ebenin eğitim rolü konusundaki önemli  katkı  payını ön plana çıkarıp halkımıza vereceğimiz bu eğitim seminerlerinde bizlere katkı koyan başta sağlık Bakanlığımız ve diğer tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür eder, Kaliteli Yaşam İçin Eğitim Günleri seminerlerine tüm halkımızı davet ederiz.”

Bu haber toplam 11212 defa okunmuştur
Kaliteli Yaşam İçin Eğitim Günleri Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans