Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çaluda: “Kabine Değişikliğinden Rahatsız Değilim
09 Nisan 2011 Cumartesi Saat 20:14

Çaluda: “Kabine Değişikliğinden Rahatsız Değilim

Ulusal Birlik Partisi Güzelyurt Milletvekili ve Güzelyurt İlçe başkanı Ahmet Çaluda, “kabine değişikliğinden rahatsız olmadığını” bildirdi ve konuyla ilgili haberleri spekülasyon olarak niteledi.

Ulusal Birlik Partisi Güzelyurt Milletvekili ve Güzelyurt İlçe başkanı Ahmet Çaluda, “kabine değişikliğinden rahatsız olmadığını” bildirdi.

Çaluda, UBP Basın Bürosu aracılığıyla yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde ismi etrafında spekülasyonlar yapıldığını ifade ederek,  “Ben kendimi bildim bileli UBP’liyim. UBP’nin tarihi boyunca  hemen hemen her kademede görev aldım. İkinci ailem dediğim UBP’ye ve hükümetlerine her zaman destek verdim ve  destek vermeye devam edeceğim” dedi.

Başbakan ve UBP Genel Başkanı İrsen Küçük tarafından yapılan kabine değişikliğinden kişi olarak hiç bir şekilde rahatsızlığı olmadığını kaydeden Çaluda, Başbakan Küçük’ün almış olduğu kararları desteklediğini bildirdi.

“Hakkında yazılan yanlış haberler ve adı etrafında yapılan dayanaksız, uydurma spekülasyonların şahsı ve partisini yıpratmayı amaçladığını” ifade eden Çaluda, “Yazılan dedikoduların hiçbiri benim düşüncelerimle bağdaşmamaktadır. Kamuoyunun ve UBP’li kardeşlerimin bu uydurmalara inanmamalarını rica ediyorum” dedi.

Güzelyurt bölgesi olarak beklentilerinin iki bakanlık verilmesi olduğunu da kaydeden Çaluda, “Eğer bugün bu olmamışsa,  sayın Başbakanımızın mutlaka haklı bir gerekçesi vardır diye düşünmekteyiz....Şahsım adına hiçbir beklenti içerisine girmedim ve girmeyeceğim...Görevime bütün sağduyumla devam etmekteyim ve devam edeceğim. Önemli olan UBP’nin birliği ve hükümetimizin icraatlarıdır” ifadelerini kullandı.

Çaluda, kendisi ve Güzelyurt İlçe Örgütü’nün Genel Başkan, Başbakan İrsen Küçük’ün verdiği kararı saygıyla karşıladığını belirterek, “UBP’ye ve Başbakan İrsen Küçük’e bağlılığımızı  bir kez daha  belirtiriz” diye ekledi.

Bu haber toplam 11101 defa okunmuştur
Çaluda: “Kabine Değişikliğinden Rahatsız Değilim Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans