Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ödül töreni 25 Nisan Pazartesi günü
12 Nisan 2011 Salı Saat 12:39

Ödül töreni 25 Nisan Pazartesi günü

Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı’nın Kıbrıs Türk Öğretmenler Kooperatifi Ltd sponsorluğunda gerçekleştirdiği 4. ve 5. sınıf ilkokul öğrencileri arası kompozisyon yarışmasında dereceye girenler belirlendi

Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı’nın Kıbrıs Türk Öğretmenler Kooperatifi Ltd sponsorluğunda gerçekleştirdiği 4. ve 5. sınıf ilkokul öğrencileri arası kompozisyon yarışmasında dereceye girenler belirlendi.

Vakıftan yapılan açıklamaya göre, ödül töreni 25 Nisan Pazartesi günü  10.30–12.00 saatleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Neriman Cahit, Sevgi Edip ve Şirin Zaferyıldızı’ndan oluşan  jürinin değerlendirme sonuçlarına göre dereceye girenler şunlar

Birinci Gülten Dana (Yakın Doğu İlkokulu), İkinci İrem Tek (Karşıyaka Merkez İlkokulu) ve Ayşe Hazer Şen (Yeşilyurt İlkokulu), üçüncü Laden Molla (Gönyeli İlkokulu).

Mansiyon ödülleri: İrem Koç (Mehmetçik İlkokulu), Seda Kara (Lapta İlkokulu), İlkkan Özel (Vadili İlkokulu), Sina Toprak (23 Nisan İlkokulu), Emine Karaboğaz (Alasya İlkokulu), Samet Can Aktaş (Vadili İlkokulu), Yaren Tayyareci (Lapta İlkokulu), Tülay Özler (Yakın Doğu İlkokulu) ve 
Açelya Babili (Kurtuluş İlkokulu).

KİTAP AYRACI YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLER

Cypri - Cola / Evsu  Ltd. sponsorluğunda gerçekleşen Kitap Ayracı yarışmasında ise, Umure Örs, Semral Öztan, Okan Eres ve Yücel Yazgın’dan oluşan juri 3,250 adet ayracı değerlendirdi.

Yarışmada dereceye giren öğrencilerin isimleri şöyle:

1. Devre Ödülleri – (Anasınıf  ve  1. Sınıf)

Birinci Ali Azeri (Yakın Doğu İlkokulu), İkinci Selin Aslanses ( 9 Eylül İlkokulu) ve Ada Yorulmaz (Doğu Akdeniz İlkokulu), üçüncü Can İbrahimoğlu (Yakın Doğu İlkokulu) ve Baran Aslanses(Güzelyurt Maarif Anaokulu).

Mansiyonlar: Arif İşsever (Yeni Boğaziçi İlkokulu), Aslıhan Üstündağ (Güzelyurt Maarif Anaokulu), Semra Arslan (Yeni Yüzyıl Anaokulu), Sim Selışık (Karşıyaka Merkez İlkokulu), Suna Seferler (9 Eylül İlkokulu), Ahmet Yaşar (Gülen Yüzler Anaokulu), Cenk Çobanoğulları (Yakın Doğu İlkokulu) ve Meral Şevketoğlu (Yakın Doğu İlkokulu).

2. Devre Ödülleri – (2. Ve 3. Sınıf)

Birinci Alize Savim (9 Eylül İlkokulu), ikinci Elif Göktaş (Eşref Bitlis İlkokulu), üçüncü Çağla Tarhan (Yakın Doğu İlkokulu).

Mansiyonlar: İlkem Yoğurtçuoğlu (Ted Kuzey Kıbrıs Koleji), Meryam Bora (Karşıyaka Merkez İlkokulu),  Baran Ergün (Yakın Doğu İlkokulu), Paylaş Ulual (Ted Kuzey Kıbrıs Koleji), Nur Özen (Şht.Hüseyin Akil İlkokulu), Kayra Uregil (9 Eylül İlkokulu), Nevzat Selengin (Yenierenköy İlkokulu), Zeynep Ekin Yaycı (Yakın Doğu İlkokulu), Ahmet Çoban (Alasya İlkokulu) ve Latife Dönmez (Alayköy İlkokulu) kazandılar.

3.Devre Ödülleri – (4. Ve 5. Sınıf)

Birinci Semra Aslan (Eşref Bitlis İlkokulu), ikinci Meliz Redif (Yakın Doğu İlkokulu), üçüncü Mevlüt Kılıç (Karşıyaka Merkez İlkokulu) ve Ceren Soykan (Yakın Doğu İlkokulu).

Mansiyonlar: Zehra Ünsal (9 Eylül İlkokulu), Aral Özgener (Ted Kuzey Kıbrıs Koleji), Gamze Alat (Karşıyaka Merkez İlkokulu), Sevgi Selen Menteş (9 Eylül İlkokulu), Akan Dilek Birkaya (Dilekkaya İlkokulu), Metehan Beyazyüz (Karşıyaka Merkez İlkokulu), Laden Tezer (Yakın Doğu İlkokulu),Merve Kurtdağı (KTEV Şht. Hasan Cafer İlkokulu), Çise Hafize Yıldırım (Yakın Doğu İlkokulu), Gökmen Toklu (Eşref Bitlis İlkokulu).

Bu haber toplam 11345 defa okunmuştur
Ödül töreni 25 Nisan Pazartesi günü Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans