Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ctp-Bg Ve Tdp’den Davet Ziyareti
15 Nisan 2011 Cuma Saat 18:19

Ctp-Bg Ve Tdp’den Davet Ziyareti

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) ve Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) yetkilileri, sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, 25 Nisan Pazartesi günü yapılacak olan mitinge davet edecek.

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG)  ve Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) yetkilileri, sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, 25 Nisan  Pazartesi günü yapılacak olan mitinge davet edecek.

CTP Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, ziyaret programı uyarınca CTP-BG Genel Başkanı Ferdi Sabit Soyer ve TDP Genel Başkanı Mehmet Çakıcı başkanlığındaki ortak heyetler, ilk olarak 18 Nisan Pazartesi günü sabah saat 09.00’da Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ni ziyaret edecek. CTP-BG ve TDP heyetleri aynı gün saat 16.00’da Kıbrıs Türk Ticaret Odası Genel Merkezi’nde Ekonomik Örgütler Platformu’nu ziyaret edecek.

Heyetlerin Salı günkü ziyaret programında ise saat 10.00’da Sanayi Odası’nda Üreticiler Platformu temsilcileri ziyareti, saat 11.00’de ise Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği ziyareti yer alıyor.

Bu haber toplam 1667 defa okunmuştur
Ctp-Bg Ve Tdp’den Davet Ziyareti Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans