Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sivil Toplum Fuarı düzenleniyor
16 Nisan 2011 Cumartesi Saat 17:22

Sivil Toplum Fuarı düzenleniyor

Gazimağusa Yöneticilik Merkezi ile Güney Kıbrıs’tan Sivil Toplum Destek Merkezi işbirliğinde iki toplumlu olarak yürütülen “Barışa Sen De Katıl Projesi” kapsamında Sivil Toplum Fuarı düzenleniyo

Gazimağusa Yöneticilik Merkezi ile Güney Kıbrıs’tan Sivil Toplum Destek Merkezi işbirliğinde iki toplumlu olarak yürütülen “Barışa Sen De Katıl Projesi” kapsamında Sivil Toplum Fuarı düzenleniyor.

Gazimağusa Namık Kemal Meydanı’nda yer alan ve “Bazıları Güzel işler Yapar, Güzel İşlere Destek Ol” temasıyla gerçekleştirilen fuarda Gazimağusa, İskele ve Karpaz bölgeleri sivil toplum örgütleri bir araya geldi.

Akşam saat 22.00’ye kadar sürecek olan fuarda, sivil toplum örgütlerinin tanıtımı, müzik dinletileri, dans gösterileri, şovlar ile müzik gruplarının konserleri yer alıyor. Fuara katkı koyan Mağusa Gençlik Merkezi’nin Atölyeler Bayramı etkinlikleri de yer alıyor.

Etkinliğe katılan Gazimağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp, sivil toplum örgütlerinin ülkede tanıtılması amacıyla düzenlenen etkinliğe belediye olarak lojistik destek verdiklerini söyledi.

Gazimağusa Belediyesi’nin sivil toplum örgütleri ile işbirliği yapan ve yapmayı sürdüreceğini kaydeden Kayalp, işbirliği sayesinde sivil toplum örgütlerinin güçleneceğine inanç belirtti.

‘Barışa Sende Katıl’ proje sorumlusu Mehmet Harmancı da yaptığı açıklamada, sivil toplumun toplumla buluşabilmesi için yerel yönetimlerin desteğine ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Bu haber toplam 1698 defa okunmuştur
Sivil Toplum Fuarı düzenleniyor Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans