Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UBP PARTİ MECLİSİ TOPLANDI
19 Nisan 2011 Salı Saat 13:31

UBP PARTİ MECLİSİ TOPLANDI

Hükümetteki bakan değişikliklerinden rahatsızlık duyan bir grup milletvekilinin tepkisi üzerine dün genel yönetim kurulunu, bugün ise parti meclisini toplayan Ulusal Birlik Partisi (UBP)’nin Genel Başkanı ve Başbakan İrsen Küçük, halkı

GENEL BAŞKAN VE BAŞBAKAN KÜÇÜK: “HALK BİZDEN HİZMET BEKLİYOR”

“KIZGINLIK VE TEPKİLERİ, HALKA HİZMET AŞKINA BAĞLIYORUM”

Lefkoşa, 19 Nisan 11 (T.A.K.): Hükümetteki bakan değişikliklerinden rahatsızlık duyan bir grup milletvekilinin tepkisi üzerine dün genel yönetim kurulunu, bugün ise parti meclisini toplayan Ulusal Birlik Partisi (UBP)’nin Genel Başkanı ve Başbakan İrsen Küçük, halkın kendilerinden hizmet beklediğine işaret ederek, partinin de birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğunu söyledi.

UBP Parti Meclisi, Genel Başkan ve Başbakan Küçük başkanlığında saat 15.20’de toplandı.

Genel Sekreter Ertuğrul Hasipoğlu’nun sunuş konuşmasından sonra alkışlarla kürsüye gelen Küçük, yaptığı konuşmada, UBP’deki ve ülkedeki gelişmeleri değerlendirdi; mesajlar verdi.

Küçük, seçim yenilgilerini hazmedemeyenlerin kendilerini birçok şeyden alıkoymaya çalıştığını ancak güvensizlik önergesinin sonuçsuz kalacağını belirterek, Kıbrıs sorununun halkın birlik beraberlik ve dayanışmasını gerektiren bir süreçten geçtiğini söyledi.

Kabinede 3 arkadaşının nöbet değişimiyle yaşanan kızgınlık ve tepkileri, halka hizmet aşkına bağladığını; bu tepkilerden zor durumda kalsalar da üzerine düşeni aldığını kaydeden İrsen Küçük, “Halkın milletvekillerinden beklentisi hizmettir, hizmetin yeri de meclistir” diyerek, meclise girmeyen milletvekillerine mesaj verdi.

Başbakan Küçük, duygularla hareket edilemeyeceğini belirterek, partinin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğunu; halkın da kendilerinden bunu beklediğini ifade etti.

Bu haber toplam 1570 defa okunmuştur
UBP PARTİ MECLİSİ TOPLANDI Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans