Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DÜRÜST, DÜZKAYA VE OZANKÖY KULÜPLERİNİN YETKİLİLERİNİ KABUL ETTİ
19 Nisan 2011 Salı Saat 13:46

DÜRÜST, DÜZKAYA VE OZANKÖY KULÜPLERİNİN YETKİLİLERİNİ KABUL ETTİ

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Düzkaya ve Ozanköy Spor Kulüplerinin yetkililerini kabul etti.

Lefkoşa, 19 Nisan 11 (T.A.K): Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Düzkaya ve Ozanköy Spor Kulüplerinin yetkililerini kabul etti.

Bakanlıktan verilen bilgiye göre, Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, doğru bir spor politikası ile sporun daha da yaygınlaşarak kalitesinin yükselmesi için hareket ettiklerini vurgulayarak, bu konuda spor kulüplerinden ve spor camiasından çok yönlü destek beklediklerini belirtti.

Dürüst, sporun alt yapısına gerekli katkıyı sağlayacaklarını kaydederek, Ozanköy ve Düzkaya Kulüplerini ziyaret ederek sorunlarına birlikte çözüm bulacaklarını ifade etti.

Milli mücadele yıllarından beri, spor kulüplerinin çok önemli roller üstlendiklerine işaret eden Dürüst, sporu ve gençlik etkinliklerini birlikte değerlendirdiklerini bu bağlamda her yaşta spor yapılmasının ortamını yaratacaklarını söyledi.

Ozanköy ve Düzkaya Kulüplerinin Başkanları ise, kulüplerinin sorunlarıyla ilgili Dürüst’e bilgi verdikten sonra sporun temel sorunlarına çözüm bulmada Bakan Dürüst’e ve ekibine güvendiklerini belirttiler.  Başkanlar, sporun temel sorunlarının çözümünde bakanlığa her türlü destek ve katkıyı vereceklerini de ifade ettiler.

Bu haber toplam 1486 defa okunmuştur
DÜRÜST, DÜZKAYA VE OZANKÖY KULÜPLERİNİN YETKİLİLERİNİ KABUL ETTİ Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans