Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2011 yılında sizleri neler bekliyor !
20 Nisan 2011 Çarşamba Saat 06:14

2011 yılında sizleri neler bekliyor !

KOÇ-BAŞAK

2011 Koç Burcu

Bu yıl her ne kadar dışarıdan destek alacak olsanız da siz daha fazlasını beklediğiniz için elinizdekilerle yetinemeyeceksiniz. Ama asıl kazancınız 2011'de açıkçası. Aşk hayatınız oldukça renkli geçecek. Bu yıl iki farklı ilişki yaşayabilirsiniz ya da mevcut ilişkinizde değişik iki durum oluşabilir. Sonbaharda ise bir iş değişikliği yapabilirsiniz.Sevgili Koçlar harika bir döneme girmektesiniz. Düşüncelerinizin pozitif olduğu bu dönemde sağlıklı girişimlerde bulunarak çok önemli işlere imza atabilir ileriye dönük önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda gerçekten yaratıcı bir dönemdesiniz ilişkiniz evlilikle sonuçlanabilir veya evliyseniz çocuk bekleyebilirsiniz. Partneriniz ve siz ilişkinize daha çok zaman ayırabileceksiniz. Etkisi altında olduğunuz olumlu enerjinin hem kariyerinizde hem iş yaşantınızda size çok olumlu getirileri olabilir. Biten projelerin ardından yeni projelere başlayabilir yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.


2011 yılı siz Koçlar için parasal konularda genel anlamda geleceğinizi garanti altına almak adına geliştirmeyi düşündüğünüz veya geliştirmek için çaba sarfedeceğiniz bir dönem anlamı taşıyacaktır. Başak burcundaki Satürn İkizler burcunda olduğu kadar bol keseden himmet dağıtmadığından bu süreçte genel olarak sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeye özen göstermeniz lehinize olacaktır. Bu yorum bakterim.net sitemizde yayınlanmaktadır. Eskisi gibi büyük harcamalardan kesinlikle uzak durmalı yatırımlarda bulunmaya çalışmalı ve her şeyden önce yeteneklerinizi hayata geçirme konusunda istekli olmalısınız.


Finansal konularda maddi ve manevi değerlerinize sahip çıkmanız gereken bu süreçte öncelikle işinizden elde ettiğiniz gelirler konusu önemli hale gelecektir. Yine bu süreçte meslek hayatınızla ilgili konularda sorumluluk içinde hareket edebilir görevlerinizi yerine getirme konusunda özverili bir şekilde çalışır daldan dala atlamak yerine belirli bir düzen içinde hareket etmeye özen göstermeniz halinde maaşınızın artışı veya terfi yoluyla statünüzün yükselmesi kesinlikle mümkündür. Parasal konularda dürüstlük açıklık ve güvenilirlik size muazzam bir içsel güç kazandıracak kazanımlarınızı kolay yollardan elde etmediğiniz için otomatik olarak dikkatli olmaya başlayacaksınız. Bu yorum bakterim.net sitemizde yayınlanmaktadır. Bu süreçte belirli bir sermaye ile yeni bir ortaklık kurmak veya yeni bir iş alanında kendinizi ifade etmek eğitim faaliyetleri kanalıyla para kazanmak turizm seyahat yabancılarla ilişkiler yabancı ülkelerle bağlantılı görevler siyasi kadrolarda yer almak hukuk alanında para kazanmak gibi etkiler de sürecin yansımaları olarak görülecektir.Bu süreci en olumlu anlamda geçirmek için kendiniz de dahil olmak üzere kimseye karşı ne abartılı ölçüde iyi davranarak zor durumda kalmalı ne de ters davranışlar göstermemelisiniz. Yaşama karşı iyimser düşünmeye çalışmalı ama yeri geldiğinde belirli bir bütçe içinde hareket etmek gerektiğinde de sabırlı olmayı bilmelisiniz. En ufak bir şeyi kafanıza takarak yaşamdan umudunuzu kesmek son derece yanlıştır. Önemsiz konulara vakit kaybetmek yerine zamanınızı işiniz maddi gücünüz ve sorumluluklarınızla alakalı konularda kullanmaya çalışmalısınız. Kısaca ne kadar emek sarfederseniz o kadar ödüllendirileceğinizi bilerek kendinizi şimdiden ayarlamaya çalışınız.
Mars gezegeninin meslek evinizdeki transiti 22 Eylül 2011 yılına kadar sürecek bu dönemde öncelikle kendinizi gözden geçirmelisiniz. İsteklerinizin gerçeğe uygun olup olmadığını arzularınızın sizi yenerek kişiliğinizin önüne geçip geçmediğine dikkat etmelisiniz. Bu süreçte oldukça zorlanacağınızı düşünseniz de en önemli engellerin sizin kendi içinizden kaynaklandığını kesinlikle unutmayınız. Çünkü ihtiraslarınızı belirli bir dengede tutmayı başaranlar amaçlarını gerçekçi temellere oturtabilmiş kişiler ve beklentileri hayalcilikle süslü insanlar doğal olarak oldukça zorlu dersler alarak ne yapmaları gerektiğini öğreneceklerdir. O nedenle her ne olursa olsun kişisel hedeflerinizi içinde bulunduğunuz toplumun şartlarına göre hareket ederek gerçekçi bir şekilde ele alırsanız bu dönem sizin son derece parlak geçecek ve ideallerinizin bile ötesinde bir iş sahibi olacaksınız. Çalışmalı sabırlı olmalı sorumluluk almalı ve ütopik fikirler yerine ham gerçeklerle mantıklı bir şekilde düşünmelisiniz.

Yine bu süreçte ebeveynlerinizle ilgili bazı olumsuz durumlar nedeniyle ailevi durumunuzda oluşan sorunların temelinde tamamen iş sorunları yer alabilir. Eğer yaşınız gençse işsizlik sorunu nedeniyle maddi gücünüz zorlanmakta ve ailenize yük olduğunuzu düşünmekte olabilirsiniz veya aileniz size baskı uygulayarak bir iş sahibi olmanızı isteyebilir. Kimileriniz bu süreçte işi hakkında oldukça mutsuz olduğu için birlikte çalıştığı patronları veya çalışan kişilerle anlaşmazlığa düşerek problem yaşayabilir. Fazlasıyla egosu yüksek bir patron nedeniyle canınız sıkılabilir veya üst yönetimden bir kişi kişisel kaprisleri nedeniyle ilerlemenize engel olabilir. Bu yorum bakterim.net sitemizde yayınlanmaktadır. Kendi işinizi yapıyor iseniz hizmet götürdüğünüz kişilerle anlaşmazlığa düşebilir veya işinizi tam olarak tanıtmak zorluğu çektiğiniz için maddi açıdan refaha ulaşmanız güçleşmektedir. Ürününüzü piyasada sunuş biçiminiz veya ürününüzün piyasada tutulmaması gibi durumlar söz konusu olabilir. Her durumda ne olursa olsun yine yapmanız gereken çalışmak özveride bulunmak dışardan gelen seslere aldırmadan doğru ve güzel ilişkiler kurmak ve kendinize güven duyarak denemekten yılmamaktır.

Aşk ve İlişkiler

07 Aralık 2010- 16 ŞUBAT 2011 kendinizi dış dünyada kolayca ifade etme ilişkilere kolayca girebilme çekiciliğinizin artışı ilişki kurmaya açık ve son derece iyimser bir dönem. Deneyimler geçirmeye isteklilik. 03 Mayıs tarihinden itibarense ilişkilerinizde dikkatli olmalı kararsızlık agresif tavırlar sözel yönden uzlaşmazlık ve değişkenlik gibi olumsuz davranışlar göstermemelisiniz. Bu dönemde partnerinizle aranızdaki sorunları veya yapmak istediklerinizi konuşarak ılımlı bir şekilde halletmeye özen göstermelisiniz.

15 Şubat - 20 Mart gayet aktif insan ilişkilerinde başarı olumlu ruh hali deneyimler yaşamaya gönüllü olma yolculuklar kanalıyla yeni insanlarla tanışma güçlü bağlar kurabilme.
21 Nisan- 14 Mayıs aşk hayatınızla ilgili oldukça tutkulu aşklar bencil istekler cinsel ağırlıklı yaşanan aşklar çabuk başlayan fakat çabuk sıkıldığınız birliktelikler aşırı hareketlilik deneyimsel davranma beraberliklerde kendi sözünün dinlenmesi ve kendi isteklerinizin yerine getirilmesi konusunda kararlılık. Ateşlilik ve hızlı gelişmeler. Karşı cins tarafından oldukça çekici bulunma.
12 Mayıs- 29 Haziran ilişkide karşılıklı fikir alışverişi entelektüel paylaşımlar çift kısmetlilik kararsızlıklar partnerinizin sosyal tarafsız ve yüzeysel davranışları nedeniyle aranızda oluşabilecek tartışmalar her iki tarafın da değişken tavırlar sergilemesi. İlişkisi sağlam olan çiftler arasında ise birlikte çıkılan seyahatler bu dönemde bir konuda iki farklı düşünce geliştirebilirsiniz. Karşılıklı dengenin kurulması halinde birbirinizle fikir paylaşımlarında bulunacağınız bir süreç olabilir.
10 Ekim- 08 Aralık kendinizi dış dünyada son derece pozitif hoşgörülü yeniliklere açık çevresiyle barışık ve ilişki kurmaya hevesli olarak hissedeceğiniz bir dönem.

Olumlu İlişkiler : Başak Balık Kova Oğlak

Zorlu ilişkiler : Aslan terazi yengeç

Parasal Konular

07 Ocak- 29 Şubat finansal konuları önemseme paranın gerekliliği karşısında daha yoğun çalışma parayı elde ederken zorluklar yaşama.
07 Mart- 27 Mayıs ve 16 Haziran- 12 Temmuz arası başkaları vasıtasıyla elde edeceğiniz gelirler konusuna önem verdiğiniz destek beklediğiniz bir süreç. Ailenizle eşiniz yada sevdiğiniz kişiyle olan ortak yaşamın getirdiği ihtiyaçların karşılanması adına paraya gereksiniminiz olduğu bir süreç.
05 Kasım- 22 Aralık finansal gelirleriniz konusunda dikkatli harcamalar ve her türlü bağlantılarınızda ilişkilerinizi güçlü tutmanız halinde fayda göreceğiniz zaman. Genel olarak ise parasal açıdan dikkatli ve tutumlu olmak gereken süreç diyebiliriz.

İş ve Kariyer

02 Temmuz- 08 Ağustos mesleki konularda staj ve eğitim dönemi. Bir ustanın yanında veya birebir insanlara hizmet yoluyla pratikleştiğiniz geliştiğiniz dönem. Bu süreçte patronlarınızla ilişkilerinizi ılımlı bir şekilde sürdürmeniz ve aşırı yoğunluğun getirdiği stres karşısında gerginliğe düşmemeniz faydalı olabilir. isteklerinizin kabulü için planlı programlı hareket etmeniz gerekebilir. Eleştirel davranışlar endişeler hissedilebilir.

10 Ağustos- 16 Eylül mesleki konularda pratik olmak zorunluluğu özgür hareket edememek veya girişimde bulunamamak nedeniyle sıkıntılar. Mesleğiniz gereği staj görme zorunluluğu işinizi fazla rutin buluşunuz ve kendinizi iyi bir şekilde ifade edemediğinizi hissetmek günlük temponun yoğunluğu ve asıl işlerinizi yapmakta zorluk çekme. Detaylı işler nedeniyle keyifsizlik çabuk dağılma ve odaklanmak açısından zorlanmalar.

Sağlık

14 Nisan- 18 Mayıs iştah artışının getirebileceği kilo alımları görülebilir. Sağlığınıza özen ve dikkat göstermeniz halinde olumlu bir süreç.
11 Haziran- 01 Ağustos iş stresi ve fazla yoğunluğun getirdiği agresif tepkiler.
06 Ağustos- 27 Ağustos mesleki konulardaki eğitim sürecinin getirdiği fiziksel yorgunluklar.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

2011 Boğa Burcu

Uzun zaman sonunda gelen yıl sizin yılınız olacak. Satürn'ün uyumlu burcunuz Terazi de bulunması iş hayatınıza mükemmel bir harita çiziyor. Aşk hayatınız son üç yılın en güzel aylarını yaşayacak. Kilo almaya müsait bir yıl yediklerinize dikkat etmelisiniz. Mayıs ayında iş hayatınızda meydana gelen bir değişiklik ya da ilerleme önümüzde ki iki yılda da etkisini gösterecek.

Boğa burcu varlık duygusunu sonsuzluğa taşımanın bilincidir. Kalıcılık arzusunun mutlak son ölümle tehdit edilmesi Boğayı endişelendirmez. Çünkü o ölümden sonra var olmanın bilincidir. Boğa karakteri; ismini aldığı hayvanın güçlü davranışıyla sembolize edilen derin sezgilerin gücün ve ölüm ötesi ihtirasların simgesidir.

Boğa'nın sembolize ettiği fedakarlık benliksizce ve kendisini bırakmış bir fedakarlık değildir. Aksine Boğa kendisini öldürürcesine fedakarca taraftarlığını yaptığı sevdikleri için düşmanlarını ve rakiplerini yok edecek kadar acımasız bir benlik şuuruna da sahiptir.

Boğa burcu derin ve güçlü ihtirasların bunları gizlice taşımanın ve bunlar uğruna büyük devrimleri göze almanın sembolüdür. Bu yorum bakterim.net sitemizde yayınlanmaktadır. Birçok Boğa burçlu insanın hayatı önemli başlangıçlar için eskiyi yıkması ve yok etmesi gerekebilir. Boğa burcuna bu yıkıcı güç yeni başlangıçlar yapabilmesi için verilmiştir.

2011 yılı sizler Venüs gezegeninin olumlu etkisi altında bir yandan çalışıp bir yandan eğitim hayatı içinde yer alabilirsiniz. Hayat öyle fırsatlar karşınıza çıkarır ki disiplinli bir yaşam sürmeyi ve sorumluluk almayı gönülden ister hale gelebilir veya yaşadıklarınız nedeniyle mecburen buna gönüllü olabilirsiniz. Fakat bu sizler için ilerisi adına düşündüğünüzde ben genç yaşta ekmeğimi kazanmak durumunda kaldım diyerek hatırlanan bir dönem olabilir. Kimileriniz ise öğrenim hayatlarının niteliği nedeniyle belirli yerlerde çalışarak kendilerini mesleklerine hazırlayabilirler. Birebir iletişim açısından ciddi ve son derece saygınlığınıza önem veren tarzda hareket etmeye çalışabilir ve toplum içinde sevilen çalışkan bulunan disiplinli bir kişi olarak anılmak isteyebilir veya bizzat buna siz özen gösterebilirsiniz.

Mars gezegeni 2011 yılında öncelikle bugüne dek bulunduğunuz çevrenizi biraz daha genişleterek sizi farklı insanlarla biraraya getirecek sosyal yönden hareketlendirecek her türlü grup organizasyon ve faaliyetler içine sokarak çemberinizi genişletecektir. Şimdi bugüne dek öğrendiklerinizi bulunduğunuz çevreden çok daha farklı bir alanda geliştirme imkanı bulabilmeniz için herşeyden önce sorumluluk almaya istekli olmanız gerekecektir. Eğer böyle bir duygu içinde değilseniz veya bugüne dek bir yaprak gibi rüzgar ne yöne iterse o yöne gitmişseniz biliniz ki Merkür size gerekli dersleri vererek uyarılarda bulunacak ve bunu gönüllü olarak kabul etmenizi sağlayacaktır. onun içindir ki sürecin başından itibaren meydana gelen gelişmeler sizi bir şekilde böyle bir istek içine sokabilir ve çevrenizden sizi uzaklaştırarak yeni bir olgunun içinde yer almanız için olanak sunar. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz ve günlük iş temponuz içinde diğer insanlarla bütünleşeceğiniz bir işiniz olmasıdır.

Şimdiye dek kendi ihtiyaçlarınız adına mesleğinizle ilgili girişimler yaşamış ve görev duygunuzu belirli seviyede yükselterek bir meslek sahibi olmuştunuz. Şimdi mesleğinizle ilgili daha büyük bir perspektifin farkına vararak insanlarla biraraya gelecek kimi zaman yardım amaçlı kimi zaman yeni arkadaşlıklar kurarak kendinizi gösterme fırsatı bulacaksınız. Bu sizin için kendi bireysel kimliğinizin farklı yanlarını diğer insanlarla paylaşma zamanınız olacaktır. Bunu yaparken en çok dikkat etmeniz gereken konu insan ilişkileridir.

Uranüs gezegeni 2008 yılından bu yana özgürlük ve bağımsızlık arzunuzu gerek aşk gerekse çevrenizle olan ilişkilerinizde çarpıcı gelişmelere neden olmakta. Aşk hayatınız benzersiz ve çok sıradışı bazen çok iyi giden ilişkiniz biranda tuhaflaşabilir. Romantizme yaklaşımınız ve flört anlayışınız biraz geleneklere karşıt isyankar ve serbest tarzda gelişebilir. Çılgınlıklardan çeşitlilikten flört etmekten fakat herşeyden fazla kişisel özgürlükten hoşlanırsınız. Aşkta ve yaşamda kendi kurallarınız ile oynamaktan yana olursunuz. Her zaman göz kamaştırıcı bir yanınız vardır. Özgün ve spontan bir görünüm sunmaya çalışırsınız. Bunun sonucunda kalıplaşmış düzenlerden ve zorunluluklardan kaçabilirsiniz. Süprizler beklenmedik anda oluşabilir. Uranüs gezegenin bir diğer etkisi de çocukları olan boğa burçları için etkili olacaktır. Çocuklarınıza olan yaklaşımınız ilerici ve bazen değişken enerjiler altında olabilir. Çocuklarınızı kimi zaman sizi kısıtlayan bir yük gibi görebilirsiniz. Çocuk sahibi olmanın özgürlüğünüzü engelleyeceğini düşünenler ise bu konuda beklemede kalmayı tercih edebilirler.


Aşk ve İlişkiler

07 Şubat- 12 Mart yakın çevrenizle ciddi ve sıkı bağlar kurmak sadakat dolu ilişkilere meyilli.

18 Mart- 09 Nisan ailenizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken süreç

22 Nisan- 21 Mayıs olumlu pozitif ve güçlü aşklar yaşamak açısından gayet iyi bir dönem. İlişkinizde de daha sahiplenici romantik zamanlar. Yeni bir aşk ve duygusal açıdan bağlanmaya istekli olduğunuz bir dönem.

28 Mayıs- 29 Haziran ciddi ilişkiler açısından olumlu bir süreç karşılıklı zıtlaşmalar olsa dahi partnerinizin ılımlı tavırlarını hissedeceğiniz bir dönem. İnatlaşmalardan uzak durmalı kıskançlıklar nedeniyle ilişkinizde yaşanabilecek anlaşmazlıkları körükleyebilir. İlişkisi olmayanlar için şanslı bir dönem. Sağlam birlikteliği olanlar için karşılıklı çekim gücünün yükseldiği tutkuların büyüdüğü bir süreç.

03 Temmuz- 28 Ağustos birebir ilişkiler ve dış dünyada kendinizi son derece tutkulu ve sevgisine sahip çıkan bir kişi olarak rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir dönem. Kendinizle yüzleşme konusunda da etkili bir zaman dilimi.

Olumlu İlişkileriniz : Terazi başak yengeç

Zorlu ilişkiler : kova koç aslan


İş ve Kariyer

08 Nisan- 14 Haziran mesleki konularda ilişkilerinize son derece dikkat etmeniz gereken zaman dilimi. Kendinizi göstermek konusunda daha bencil davranmak ve haklı olduğunuzu düşünmeniz sonucunda otoritelerle aranızda oluşabilecek sorunlar. Girişimcilik yüksek ve yaratıcılığınızı ortaya koymak konusunda oldukça iddialı olduğunuz bir dönem.

01 Haziran- 17 Temmuz mesleki konularda toplumsal hayatınızla ilgili alanlarda kendi değerinizi aşırı derecede önemseme. Yaratıcılık ifadesi gerektiren meslekler otoritelerin kişisel egolarını dayatmaları evlilik yoluyla statü değişimi veya üst pozisyondaki kişilerle özel yakınlaşmalar. İlişkiniz nedeniyle yaşanan mesleki sıkıntılar ve gerilimler. İş girişimlerinizde güçlü insanlarla ilişkilerinizi devreye sokma.

09 Ağustos- 16 Ekim girişimcilik cesaret güç kontrol ve hakimiyetin oldukça etkili olduğu ve her türlü gelişimin sağlanması adına kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz olumlu bir dönem.Parasal Konular

10 Kasım 2010- 23 Şubat 2011 arası paraya karşı kayıtsız tavırlar savurganlık finansal konularda iyimser düşünceler. İlişkiler yoluyla para kazanma ve geleni harcamaya meyilli 08 Nisan tarihinden itibaren ortak finansal kazançlar konusunda oldukça hırslı ve başkaları vasıtasıyla elde edilecek gelirler açısından beklentili olduğunuz zaman dilimi.

29 Nisan- 17 Mayıs dışarıdan maddi destek bulmak için ilişkilerinizde iletişimci meraklı ve girişken olduğunuz bir süreç. Dikkat etmeniz gereken konu ise elde ettiğiniz paralar konusunda kararsızlık ve aşırı harcamalarda bulunmak sakınmak gerekebilir.

12 Temmuz- 13 Ekim parasal konularda aşırı iyimserliğin getireceği harcama meyli. Eğitmenlik deneyimler yabancılarla ve yurtdışı bağlantılı ilişkiler yoluyla gelen kazanımlar.

02 Kasım- 19 Aralık kendi kazancınızı sağlamak adına girişimci cesur ve pozitif etkilerle donanımlı olduğunuz süreç. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.


Sağlık

14 Mart- 25 Nisan arası sağlığınıza dikkat etmeli. Bayanlar rutin kanamalarında sorunlar yaşayabilirler. Gerginliklerin yarattığı agresif tavırlar. Ateşlenmeler ve baş ağrıları. Sağlıkla ilgili nedeni tamamen psikosomatik olan şikayetler. Gerginlik ve sinirlilik hali. Her olayı ters tarafından anlama nedeniyle hassasiyet.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------


2011 İkizler Burcu

Eski güzel günlerinizin geri gelmesi sizi memnun edecek. Bu yıl vereceğiniz kararlar önümüzde ki 2-3 yıla damgasını vuracak. Ve en güzel tarafı bunların çoğu güzel şeyler olacak. Bu yıl büyük bir aşk kapınızda! İş hayatınızda büyük değişiklikler olacak ama hepsi de sizin için olumlu değişiklikler olabilir. Yıl eğlence ve sosyal aktivitelerle geçecek.


İkizler Burcu 2011′ a girerken genel durumu ve yeni yorumları :
İkizler burcu Aslan burcunun aksine en barışsever en sakin ve kararlı karakteri temsil eder.

Bütün insanlarda mal biriktirip güzel ve sağlam ev eşya sahibi olup iyi giyinip güzel görünerek dünyevi bir kalıcılık ve refah elde etme arzusu vardır. Ancak İkizlerin benliği için bu arzu varolmanın temel tadıdır. Varolmayı bir çaba ve serüven sayan Yay burcu’nun aksine İkizler burcu var olmayı bir tat ve huzur hali kabul eder. Korunması gereken dinginlik ve kalıcılık tadına varılması gereken hoşluk ve güvenlik olarak görür. Oysa hayat Aslan’ın kavgasından ibaret olmadığı gibi Kovanın sükunundan da ibaret değildir. Her burç hayatın bir yönünü bilinçlerine aksettirirken diğer yönlerini ihmal ettirmektedir.


2011 yılı siz İkizler için yüksek eğitim yabancı ülkelerle alakalı tüm bağlantılar hukukdin politika yayımcılık yabancı dil öğrenme akademik kariyer elde etme ve meslek sahibi olmak ve iyi bir pozisyon elde edebilmek isteği kendinizi en fazla zengin değerli ve etkileyici olarak görmek isteğiniz alanlar olacaktır. Bu konularda güçlü olmak arzunuz son derece yükselecek ve dışarıya karşı yine bu konularda güçsüz görünmekten özellikle sakınacaksınız.

Satürn gezegeninin olumlu ve bereketli enerjisi sayesinde çalışarak emek sarfederek dişinizle tırnağınızla kazanacağınız zaferler için şimdiden kendinizi hazırlamanız yerinde olabilir..

2011 yılında kafanızın içindeki tüm sorulara cevap bulabilir ve arzularınızın gerçekleşmesi sonucunda dünyaya daha huzurlu kendinizden emin bir ruh hali içinde bakabilirsiniz. Aşk hayatınız flörtleriniz yaratıcılık gerektiren her türlü faaliyetiniz çocuklarınız veya çocuk sahibi olmak adına düşünceleriniz yaşamın keyifli yanlarının tadına varmak adına olan tüm eylemlerinizde ise belirli bir sınırlanmış çekingenlik olsa da bu konularda yaklaşık ikibuçuk yıl içinde gelişmek ve büyümek açısından fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.

Bağımsızlık duygunuzu ve bugüne dek olan bakış açınızı yenileyerek değişime uğraşacağınız alan ise ileriye yönelik hedefleriniz grup faaliyetleriniz sosyal hayatınız ve dostluk ilişkilerinizde olacaktır. Özgürleşmek adına içinizde en derin duyguları taşıyacağınız konuların başında da mesleğiniz ve kariyeriniz gelecektir.


Aşk ve İlişkiler

Aşk konusunda etkili tarihlerin başında 02 Mart- 08 Nisan arası arkadaşlık ilişkileri sosyal faaliyetler ve güçlü duygular içinde arkadaşlık merkezli beraberlikler kendinizi keyifli hissetmenizi sağlayıcı bir dönem olarak yer almakta.

17 Nisan- 25 Mayıs tarihleri yönetici gezegeninizin konumu dolayısıyla aşk konusunda şanslı bir dönem. Bu süreçte karşı cins tarafından oldukça çekici hale gelmenizi sağladığı gibi yakın beraberlikler açısından da daha dikkatli ve özenli davranışlar sergileyeceğiniz bir süreç anlamı taşımakta.

09 Temmuz- 21 Ağustos dönemi Aşk açısından olumlu bir süreç. Sabit fikirlilikten uzak kalmanız halinde mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Aşk konusunda seçicilik ve her detayın üzerinde durmak ve mükemmeli arzulamak gibi etkiler yaratabilir.

06 Eylül- 24 Kasım tarihleri arası ise özellikle ciddi ilişkiniz evliliğiniz konularında dikkatli hareket etmeniz ve gerekli dengeyi kurmanız halinde beraberliğinizde çekim gücünün yükseleceği bir zaman olabilir. Çatışmak yerine uzlaşı içinde olmaya çalışmak farklılıklarınız konusunda ortak bir nokta oluşturmak adına ılımlı davranmak faydalı olabilir. Ayrıca cinsel paylaşımlar açısından da senenin sonları gayet etkili dönem olarak gözükmekte.

Olumlu ilişkileriniz: Yay-Oğlak-Kova burçlarıyla

Zorlu ilişkiler : Başak-Balık

İş ve Kariyer


Mesleki kariyeriniz ve genel olarak iş hayatınızla ilgili etkili olabilecek en önemli tarihlerin başında 06 Ocak- 19 Mart dönemi ilk başta yer almakta. Bu devrede özgür düşüncelerinizi hayata geçirmenizi sağlayan iş fırsatları yakalayabilir veya şu anki pozisyonunuzla ilgili bir karara varmak gereği duyabilirsiniz.

Jüpiter gezegenin geri hareketinin devam etmesi nedeniyle karar vermeden önce düşünmeniz iyi olabilir. Sabit fikirlilikten uzak kalmanız halinde orijinal ve sıradışı gelişmeler yaşayabilirsiniz.


13 Nisan- 22 Mayıs döneminizde girişimler açısından güçlü bir ifade kazanabilir daha cesur bir şekilde isteklerinizin peşinden gidebilirsiniz. Bu durum mesleki açıdan size oldukça yeni fırsatlar getirebilir.

18 Ağustos- 15 Ekim döneminde gündelik iş temponuz açısından ilişkilerinizi güçlü tutmaya çalışmalısınız. Mesleki açıdan bir ortaklık veya eşiniz vasıtasıyla gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu paylaşmaya ve işbirliğine açık olmak pasif tepkiler yerine girişimci davranmak olmalıdır.

Tam tersi bir durum içsel olarak gerilimlere ve hareketsizliğe neden olarak dönemin olumlu gelişmelerinde yararlanmanız önünde engel oluşturabilir.

02 Kasım- 17 Aralık dönemi yurtdışı bağlantılı işleriniz mesleki açıdan akademik kariyeriniz ve eğitim konularında gayet olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Parasal Konular


Finans hayatınız ve maddi kazanımlar açısından etkili olacak tarihlerin başında 12 Aralık 2010- 23 Mart 2011 arası dönemde iletişim yoğunluğu içinde oluşunuz aynı anda birden fazla işle uğraşmanız ek gelirler sağlayacağı gibi yapacağınız görüşmelerde durumunuzu düzeltebilecek girişimlerde de bulunabilirsiniz.


Sizler genel olarak tutumlu kişiler olduğunuzdan bu dönemde harcamalar konusunda dikkatli olun uyarısından ziyade daha esnek düşünmeye çalışmalı ve fırsatları değerlendirmelisiniz demek daha doğru olacaktır. Gayet aktif bir dönem olabilir.


16 Mayıs – 21 Haziran dönemi parasal konularda ilişkiler ağınızı genişletmeniz ve gerekli kişilerle bağlantıya geçme açısından girişimlerde bulunmanız gayet faydalı olabilir. haberleşme trafiğiniz yoğun ve yolculuklar aracılığıyla parasal kazançlar açısından verimli gözükmekte.

09 Ekim- 26 Kasım arası kendi kazanımlarınız dışında yerlerden gelebilecek gelirler açısından etkilidir. Yabancı ülkelerle bağlantılar faydalı olabilir. Ailenizle alakalı gelişmeler maddi açıdan sizi rahatlatabilir. Bu dönemde her zamanki gibi yatırımlarınızı değerlendirmek konusunda dikkatli olmalı paranızı nerelerde değerlendirmeniz gerektiği konusunda planlar yapmalısınız.

Gayet aktif hızlı bir tempo içinde maddi konularla meşgul olacağınız bir dönem. Ortaklık konularında da etkili olacak bu zaman diliminde hukuk davalarınız sigorta gelirleriniz miras kredi gibi konular aracılığıyla maddi gelirler söz konusu olabilir.

Sağlık

14 Ağustos- 28 Ekim döneminde yoğun temponun getirdiği yorgunluklar keyifsizlik durumu görülebilir. Birebir iş ilişkisinde bulunduğunuz kişiler veya aileniz kaynaklı sağlık problemleriyle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Boğaz rahatsızlıkları bel ağrıları ve psikolojik yönden alınganlık hali gibi durumlar oluşabilir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

2011 Yengeç Burcu

İş ve aşk hayatınızın çok önemli bir noktasında bulunuyorsunuz. Hiç kuşkusuz çok çalışmanız ve mücadele etmeniz gereken bir yılı tamamladınız. Ancak hiç üzülmeyin! Bu etki geçtiğinde tüm çalışmalarınızın birbirinden lezzetli meyvelerini topluyor olacaksınız. Ev sahibi olma isteğiniz de bu yıl artıyor. İşin en güzel tarafı 2011 bu düşünüzü gerçekleştirecek konumda olabilecek. Özel hayatınızda ki insanla ciddi bir ilişki düşünüyorsanız Haziran ayı girişimde bulunmak için en güzel ay olacak.

Yengeç bilinci varlık bilincine karşıdan bakabilen kendinin varlığı konusunda daha ılımlı bir çizgide olmanın bilincidir.
Yengeç bilinci: tıpkı liderliğin gücü gibi kararlarının arkasında durmaktadır. "yapsam mı yapmasam mı ?" veya "söylesem mi söylemesem mi ?" gibi bocalamaz


Bazen bir düşünce ağır basar hemen arkasından diğer düşünceler böylece Yengeç kararsızlık içinde olmaz. Çok hassas bir denge ile sağlanacak mükemmel kararlar verebilirler. Çünkü Yengeçler ahengin; kusursuzca güzelliğin temeli olduğunun bilincidir.
İkizlerin' ın üstün nitelikler peşinde koşması terazinin kusursuzluğu en ince ayrıntılarda aramasından sonra Yengeç bir şey keşfetmiştir. Kusursuz bir şey yoktur ancak her şey uyumlu olduğu kadar güzeldir.


2011 yılı Siz Yengeçler için Şans bereket ve genişleme imkanı getiren ve kişiyi inancı açısından besleyen kuvvetlendiren Venüs gezegeni 25 Şubat 2011 tarihine kadar sürecek bu dönemin siz Yengeçlere olan etkisi içsel huzur ve güvenlik aradığınız en önemli yaşam alanının eviniz aile yaşantınız aileniz ve geçmişinizle alakalı konularda olacağını görmekteyiz. Satürn kova burcunda ilerlerken sorumluluk güvenilirlik görevlerini yerine getirme hissi vereceği gibi sınırlamalar getirerek bunları gönüllü olarak kabul etmeniz açısından da size etkileyecektir. Ne kadar modern düşünürseniz düşünün bu süreçte geleneksel kurallar önünüze gelebilir ve sizi belirli bir çerçeve içinde hareket etmek adına teşvik edici olabilir. Dürüstlük ciddiyet sadelik disiplin içinde yaşamanız için içsel olarak size enerji sunar. Ailenizle alakalı konularda sorumluluk almaya ve ruhsal olarak kendinizi güvende hissetmek adına eylemlerde bulunmaya çalışabilirsiniz. Tedbirli bir şekilde yaşamak gerektiğini anlar ve daha dikkatli adımlar atmak için özen gösterebilirsiniz.
Uranüs gezegeninin Terazi burcundaki seyri ise sizler için içsel korkularınızla yüzleşmek mesleki konularda gelişim için sıkı çalışmak kendinize olan güveninizi geliştirmek amaçlı deneyimlerle karşılaşmak ve dengeli bir yaşam demektir. Sonunda kendinizi yeniden keşfederek olgunlaşmış sorumluluklarınızın kesinlikle bilincinde olarak yeni bir yaşama adım atarak bütün öğrendiklerinizi uygulamak isteğiyle dolu olabilirsiniz. Bu etki altında içsel olarak yalnızlığa yatkın olmanıza rağmen kimi zamanlarda oldukça neşeli fazlasıyla çalışan fakat hayatın eğlenceli yanlarını yaşamaktan hoşlanan biri gibi davranabilirsiniz bunun altında yatan sebep ise içinizdeki korkuları bastırmak ve etrafınıza ne kadar güvende ve mutlu olduğunuzu hissettirmektir. Bu bir yerde iyi bir davranış olabilir ama sorunlarınızı paylaşmak istemediğiniz ve bilinmesi durumunda aciz gözükeceğinizi düşünmeniz en büyük yanlışlardan biri olacağı için yüreğinizdeki tutsaklık daha fazla yükselecek ve sonunda iyice yalnız kalabilirsiniz. Onun yerine sevdiğiniz güvendiğiniz insanlara ruhunuzu paylaşıma açık tutmak onların desteğini almak ve sorunlarınızı bölüşmek hem sizi boşluktan kurtaracak hem de içsel olarak huzur verecektir.2011 yılında gündelik iş temponuzla alakalı konularda bakış açınızı değiştirmenizi sağlayacak gelişmeler yaşanabilir. Mesleki kariyerinizi yükseltmek için usta çırak ilişkisi tarzında gündelik temponun yoğun olarak yaşandığı işler gündemde olabilir. sağlığınıza özellikle dikkat etmeli rutin kontrollerinizi yaptırmalı ve stres yaratabilecek ortamlarda çalışıyorsanız elinizden geldiğince sakin kalmaya özen göstermelisiniz. İşinizle ilgili beklenmedik değişimler de yine bu sürecin etkileridir.

Venüs gezegeni ise 2011 yılında aşk hayatınız çocuklarınızla ilişkileriniz hayatın keyifli yanlarını hissetmenizle alakalı mevzularda bağımlılık yaratabilecek ilişkilere sebep olabilir. ilişki kurduğunuz insanlar ve diğer konularda hayalkırıklığı yaşamamak için tedbirli olmanız sorunlara pembe gözlüklerle bakmamanız gerekmektedir.Aşk ve İlişkiler

04 Ocak 2011- 28 Şubat 2011 arası yakın çevreyle ilişkiler ve yolculuklar açısından etkili görünmekte. Değişik insanlarla tanışmak haberleşmek yoğun bir şekilde görülebilir. Bağımlılık yaratabilecek ilişkilerden kaçınabilirsiniz.

06 Mart- 19 Nisan dönemi aşkta şanslı bir dönem. İlginç ve sıradışı ilişkiler yaşanabilir. Özgürlük konusunda oldukça dikkatlisinizdir.

07 Mayıs- 22 Haziran arası ciddi ilişkinizle alakalı konularda çatışmalar ve anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Partnerinizin size karşı olan davranışlarında sertlikler ve bencillikler nedeniyle tartışmalar yaşanabilir.

11 Temmuz- 28 Ağustos ilişkiler açısından oldukça şanslı bir dönem. Kendinizi pozitif bir şekilde ifade edeceğiniz güçlü bir dönem. Fiziki açıdan güzellik çekicilik ve kendinize olan güven duygunuzun yükselişi size aşk konusunda keyifli günler yaşatabilir.

10 Eylül- 16 Aralık yakın çevrenizle güçlü ilişkiler yolculuklar ve etkili girişimler.

Olumlu İlişkiler : Başak Balık yay

Zorlu ilişkiler : Koç Arslanİş ve Kariyer

11 Şubat - 23 Nisan mesleki konularda aşırı hassasiyet içinde olacağınız bir dönem. Otoritelerle sorunlar yaşanabilir ve işinizle alakalı konularda kendinizi gergin hissedebilirsiniz.

24 Mayıs- 25 Haziran döneminde mesleki açıdan ve otorite konumundaki kişilerle olan ilişkilerinizi dikkatli bir şekilde sürdürmeli. Güvenliğinizle alakalı mevzularda aşırı kırılganlıklar yerine daha güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız.

30 Haziran - 22 Ağustos dönemi hedeflerinizle alakalı konularda sosyal ilişkileri ve ekip halinde çalışmalar tanıtımlar ve liderlik özelliklerinizi gösterebileceğiniz faaliyetler.

29 Eylül - 19 Kasım kendinizi ifade konularında etkili süreç olarak gözüküyor. Girişimlerde bulunmaya gönüllü olmalısınız. Bu yorum bakterim.net sitemizde yayınlanmaktadır.

Parasal Konular

06 Mart- 18 Mayıs arası yönetici gezegeniniz mars evlilik ortaklık miras ve diğer yollardan finansal açıdan gelirleri göstermekte.
12 Ağustos - 14 Eylül arası tutumluluk ve para elde etme konusunda yaşanacak bazı olumsuzluklar.

08 Ekim - 13 Kasım dönemi parasal konularda dikkatli adımlar atılmalı ödemelerinizle ilgili sorunlar yaşanmaması için harcamalarınız konusunda da temkinli davranmanız gereken bir zaman dilimi. Başkalarından destek görmeye ihtiyacınız olabilir.


12 Şubat- 29 Mayıs beslenme düzeninize dikkat etmeli kilo sorununuzla ilgili belirli bir diyet programına dahil olmalısınız. İlişkilerinize özen göstermeli psikolojik yönden beklentilerinize uymayan durumların yaratacağı gerginlikler karşısında içinizdeki sevgi birliğini denge içinde tutmaya özen göstermelisiniz. Kilo sorunları ve lezzetli yiyeceklere düşkünlük konusunda perhiz yapmayı ihmal etmemelisiniz.

18 Haziran- 21 Temmuz yoğun çalışmanın veya iş problemleri nedeniyle oluşan stresler.

27 Temmuz- 20 Ağustos herşeyi detaylamaya çalışmanız ve içsel olarak mükemmellik arayışınızın getirdiği stresler yaşanabilir. Bu dönemde evliliğiniz veya ilişkinizle alakalı konularda yaşadığınız sıkıntılar sonucu doğal olarak kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz
.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

2011 Aslan Burcu
Bu yıl yılın en şanslı burcu sizsiniz Sevgili Aslan burcunuza giren Uranüs size iş aşk ve sağlık alanında mucizeler vaadediyor. Evrenin size sunduğu bu fırsatlarla dolu bir yıllık zamanı en iyi şekilde değerlendirin çünkü bu durum bir daha 5 yıl sonra karşınıza çıkacak. Aşk da ummadığınız sürprizler ve kaçınılmaz değişiklikler yaşayabilirsiniz; özellikle Haziran ve Temmuz aylarında tutku dolu görünüyor.


Aslan Burcu duygusallığın ve cesaretin burcudur. Çok duygusal ve değişken bir yapıya sahip olan Aslan karakteri hızla değişen duygularımızı sembolize eder.

Aslan karakteri son derece merhametli ve empati sahibi bir yapıdadır. Kuvvetli sezgileriyle kelimelere dökülemeyecek manaları hisseden Aslan karakteri hayatı bu şekilsiz ve sessiz kelimelerle çözümler. Bilinç yapısı açısından bir Aslan akli kavramlardan ziyade sembolleri ve benzetmeleri kavramaya yatkındır. Bu bilinç kainattaki çokluk ve nesnelliği çözümleyip birleştirir soyut manalara eşittir.


2011 yılı siz Aslanlar için kendinizi en değerli ve etkileyici bulduğunuz ve hayata yaklaşım tarzı olarak mutlu ve huzurlu hissetmek isteğinizin alanın evlilik ciddi ilişkiler iş ortaklığı konularında olacağını görmekteyiz. Bu yıl içinde birçoklarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek olgun nasıl davranması gerektiğini bilen iş hayatında belirli bir yer edinmiş kendi içinde bazı sıkılganlıkları olabilir fakat cömert paylaşımlı bir kişiyi işaret göstermekte. Bu kişi sayesinde kendinizi geliştirebilir kendinize ve hayata karşı daha güven içinde olmayı öğrenebilirsiniz.

Mars gezegeninin ders vererek disiplin altına aldıran etkisi ise yakın çevrenizle olan ilişkileriniz gündelik iş hayatınızda çevrenizdeki kişilerle iletişim açısından dikkatli olmanız gereken bir dönemi göstermekte. Kardeş ilişkileriniz ve hizmet duygunuzun ön plana geldiği bir yıl olarak planlı ve programlı şekilde hareket etmeye özen göstermeli iletişim açısından güçlü kontaklar kurabilmeli ve sağlık konularında dikkatli olmaya çalışmalısınız. Ne aşırı detaylar içinde dağılmalı ne de rahat davranarak fırsatları kaçırmalısınız.

Neptün gezegeni ise tüm yıl boyunca uzak yolculuklar yabancı ülkelerle alakalı faaliyetleriniz yaşam hakkındaki görüşleriniz hayata bakış açınız ve gönül ilişkileriniz ve eğitim hayatınızla alakalı konularda sizi yenilenmeniz ve özgür kararlar alabilmeniz adına teşvik etmeye 2008 yılından beri devam etmektedir. Genelde etkisi hızlı ve çarpıcı olan bu gezegenin enerjilerinden yararlanmak için kendi bireyselliğinize sahip çıkmalı ve kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz.
Maddi paylaşımlarınız açısından ve kendi kazanımınız dışında elde ettiğiniz veya etmeyi düşündüğünüz konularda aldanmalardan aldatılmalardan düşünmeden taşınmadan yapılan yatırımlardan ve paranızı dikkatsiz harcamalardan uzak durmaya çalışmanız yerinde olacaktır.

Jüpiter gezegeni enerjisi nedeniyle kişiye pembe tablolar sunabilir. O nedenle attığınız adımlara dikkat etmelisiniz. Gücünüzü aşan kararlar vermemeyi ve hukuksal açıdan haklarınızı korumaya özen gösteriniz. Özellikle eş kaynaklı gelirler konusunda hayal kırıklığı yaşamamak için ne durumda olursanız olun öncelikle kendi güvenliğinizi düşünmeye çalışınız.

Aşk ve İlişkiler

06 Ocak- 18 Şubat arası dönemde ciddi ilişkiniz evliliğiniz ve iş ortaklığınızla alakalı konularda karşılıklı olarak saygısevgi birliği içinde hareket etmeye özen göstermelisiniz. Bu yorum bakterim.net sitemizde yayınlanmaktadır.
Partnerinizin size karşı oldukça sıkıntılı engelli ve disipline edici tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise ciddi sevgisini belli etmekten pek hoşlanmayan bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirler.

09 Mart- 23 Nisan duygularınız gayet hassas ve son derece güçlü ilişkiler yaşamınızı sağlayan olumlu bir süreç. Yabancı ülke ağırlıklı her türlü girişim konusunda destekleyici olabilir.


04 Haziran- 21 Temmuz karşı cins üzerinde etkili ve çekiciliğinizin arttığı bir süreç.

02 Eylül- 27 Ekim tarihleri aşkta şans ve tutkulu beraberlikler açısından olumlu.

16 Ekim- 24 Kasım arası aşk flört ilişkinizle ilgili konularda tutkulu davranışlar içinde olabilir yaşadığınız ilişkinizi aşırı derecede sahiplenebilir kıskanç ve kontrol kurmaya kalkan bir kişi izlenimi yaratabilirsiniz. Gizli saklı ilişkiler gündeme gelebilir. Sezgilerinizin gücü karşınıza çıkacak kişi veya yaşadığınız ilişkiyle alakalı konularda size yardımcı olabilir. 01 Kasım- 29 Kasım arası ise ciddi ilişki ve evliliğinizle ilgili konularda partnerinizle aranızdaki görüş farklılıklarını düzene koymanız açısından etkili gözükmekte.

Olumlu İlişkiler : Oğlak Terazi Kova

Zorlu İlişkiler : Yengeç Balık Başak

İş ve Kariyer

05 Nisan- 25 Nisan arası otoritelerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekmekte. Aşırı hassasiyet içinde alınganlıklar göstermeden görevlerinizi yapmaya çalışmalı ani kararlar vermekten uzak durmalısınız.

01 Mart- 28 Mayıs tarihleri arası dış ortamlarda kendinizi ifade etme açısından ve girişimlerinizde cesur olmanız durumunda aktif bir dönem olarak gözükmekte.

07 Temmuz- 17 Ağustos yakın çevrenizle güçlü ilişkiler ve iş hayatınızla ilgili girişimlerde bulunmak adına etkili. Hizmet etme duygunuz güçlü ve birebir ilişkileriniz açısından daha detaylı hareket etmek ihtiyacı doğurabilir.

08 Kasım- 17 Aralık döneminde gündelik iş hayatınızla ilgili konularda yoğun bir tempo içinde olabilirsiniz. Yabancılarla kurulan kontaklar ve yolculuklar yoluyla iş deneyimleri elde etme eğitim hayatınızla ilgili staj programı gibi konular gündeme gelebilir.

Parasal Konular

06 Şubat- 10 Mart dostluklar organize işler ortaklıklar yoluyla beklenmeyen paralar gündeme gelebilir. İlişkilerinizde temel aldığınız duygu parasal kaynaklar açısından daha özgür ilişkiler kurarak rahatlamak ve yine ileriye dönük hedeflerinizi gerçekleştirmenize destek insanlarla temasa geçmek olabilir.

09 Mayıs- 15 Temmuz maddi kazanımlarınızla alakalı konularda daha girişken ve kendinizi ifade etmeniz açısından olumlu bir dönem olarak gözükmekte.

11 Temmuz- 24 Ağustos parasal girişimler açısından etkili bir dönem. Kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade edebilir maddi kazanımlarınızı çoğaltmanızı sağlayan ilişkiler kurabilirsiniz.

Sağlık

14 Mayıs- 25 Temmuz döneminde aşırı yoğunluğun getirdiği yorgunluklar ateşli hastalıklar baş ağrıları ve fazla hereketliliğin neden olduğu fiziksel rahatsızlıklar görülebilir. Çabuk rahatsızlanma ve yine çabuk iyileşme dönemi olabilir.

09 Eylül- 22 Aralık tarihlerinde ise aşırı beslenmenin getirdiği kilo alımları açısından dikkatli olunması gereken zamandır. Diyetinize özen göstermeli ve dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

2011 Başak Burcu

Sevgili Başak bu sene bol bol seyahat edebilirsiniz. Aşk hayatınız geçen yıllara kıyasla sönük geçse de iş hayatı bunun tam tersi nitelikte olabilir. Büyük kazançlar ve başarılar bu yıl peşinizi bırakmayacak gibi görünüyor. Bu konuyla ilgili en verimli ve şanslı aylar İlkbahar ayları.
Başak burcu insanı uranüs'ün en romantik ve en aşk dolu burçta bulunduğu dönemde doğmuştur. Başak Burcu' nun temsil ettiği ruh hali eskiden beri "dengeleyici ve karakterli" bir ruh hali olarak kabul edilir. Aslında Başak karakterinin temel vasfı varlığını benliğini ve haklarını anlatma bilincidir. Öyle ki haklarını müdafaa ederlerken dengeleyici yollarda ilerlerler.
İnsan ruhu sonsuzluğu istediği için kısıtlı bir zamana sığmak istemez ölümü büyük bir düşman olarak görür. Ancak ölüm çaresizce varacağımız mutlak sonumuzdur. O halde bu düşmana karşı savunmamız bilinen kaçma ve savaşma yöntemlerinden farklı olacaktır. Başak burçları hayat sermayesini gerçek hedefin elde edilmesine kullanmayı böylece hayat serüveninin amacını gerçekleştirmeyi tercih eder.
Başak burcu'nun temsil ettiği karakter: dünya'da bulunmanın büyük bir güzellik olduğunun farkındadır. Var olma bilinciyle dopdolu olan bu kişilik bu varlığa ne gibi bir hedef belirlemişse onu gerçekleştirmek için büyük çabalar harcayabilir büyük fedakarlıklar yapabilir.
Yeter ki hayat amaçlarını doğru seçmiş olsun...
2011 yılında siz Başak'lar meslek hayatınız ve gündelik iş temponuzla alakalı konularda sistemli bir şekilde çalışmanız ve sorumluluklar almaya gönüllü olmanız halinde Venüs gezegeninin olumlu desteğini üzerinizde hissedeceğiniz bir yıl olarak geçebilir. Bu dönemde ustalaşmak adına mesleki konularda bilgi sahibi olmaya çalışacak üst pozisyonda bulunan kişilerle güçlü ilişkiler kurabilecek ve toplum içindeki yerinizi net bir şekilde belirleyebileceksiniz.
2011 yılı İş hayatında kendinizi göstermek hevesiyle dolu olacağınız bir yıl olarak gözükürken gelişim fırsatlarını değerlendirmek adına her türlü zorluklarla baş etmeye hazır bir ruh hali içinde geçmişte yaşadıklarınızın sizde bıraktığı izleri ve bundan sonra yaşanacak her türlü sorunu çözmek adına gerektiğinde her türlü değişimi uygulayabilecek kadar cesur davranabilirsiniz. Sosyal aktiviteler içinde yer almaktan hoşlanabilir bu konularda paylaşımcılığınızı birleştiriciliğinizi özgürce sergilemekten mutluluk duyabilirsiniz.
Kısaca 2011 yılı sizler için gerek hayata yaklaşım tarzınız açısından gerekse toplum içinde statünüzü belirlemek adına mesleki açıdan güçlü olmak isteğiniz çerçevesinde gelişebilir ve bu istek sizi en derin deneyimlerden geçseniz bile sonunda inanılmaz başarılara ulaşmanız adına destekleyici olabilir. Yeter ki bunu isteyin ve bunun için her türlü sorumluluğun altına girmeye hazır olun.

Aşk ve İlişkiler

2011 yılında aşk ve ilişkiler konusunda şanslı ve dikkatli olunması gereken dönemleri tarih aralıkları şekliyle size sunmayı düşünüyoruz. Böylelikle ajandanıza bunları kaydedebilir ve astrolojik olarak yararlanabilirsiniz. İlişkiler ve aşk konusunda en etkin enerji şüphesiz ki uranüs gezegeninin burcunuzla oluşturacağı görünümlerdir.

3 Mart-25 Mart arası hayata yaklaşım tarzınız genel olarak isteklerinizi kabul ettirme konusunda daha inatçı olmanıza rağmen bu durumunuzun dışarıdan bakıldığında ilgi çekici bulunmanızı sağlayıcı bir faktör olarak görünmekte. Kendinizi özel ve önemli olarak gördüğünüz için karşı cins üzerinde etkinizin yükselmesi söz konusu olabilir. yalnız çok fazla bencil davranmak itici bir durum da oluşturabilir. Dikkatli olmakta fayda var.
09 Nisan-27 Mayıs arası aşk ve flört ilişkilerinde tutkulu yaklaşımlar ve erotizm gücünüzün yükselmesi ve kendinizi aşk konusunda gayet rahat ifade ettiğiniz girişimlerde bulunduğunuz aktif bir dönem olarak gözükmekte. Beğenilmek beraberlik konusunda isteklilik bonkör yaklaşımların yanısıra bir o kadar da egonuzun yükselişe geçeceği bir dönem olarak görülmekte.
12 Haziran- 07 Temmuz arası dönem aşk ilişkinizle alakalı konularda kendinizi ön plana almaktan hoşlanacağınız beğenilmek ve sevilmek içgüdüsü içinde hareket edeceğiniz bir süreç olarak gözükmekte. İlişkisi olmayanlar için bu dönem oldukça şanslı gözükmekte. Yeni aşklar gündeme gelebilir ve keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Kalıcı olmaktan ziyade belirli bir süreye dayanan aşk ilişkileri ağırlıklı olabilir.
18 Temmuz- 13 Eylül arası ise ciddi ilişkiler açısından en şanslı olduğunuz dönem olarak gözükmekte. Bu dönemde karşınıza çıkabilecek yeni kişiler olduğu gibi beraberliğinizde de gayet olumlu bir süreç geçirebilirsiniz.
&

Bu haber toplam 11993 defa okunmuştur
2011 yılında sizleri neler bekliyor ! Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans