Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GAÜ TÜRKİYE DANS ŞAMPİYONU OLDU.
20 Nisan 2011 Çarşamba Saat 12:50

GAÜ TÜRKİYE DANS ŞAMPİYONU OLDU.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen 3. Üniversitelerarası Dans Yarışması’nda 24 üniversite arasından Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Sahne Sanatları Fakültesi Dans Bölümü Akademi öğrencileri Türkiye şam

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen 3. Üniversitelerarası Dans Yarışması’nda 24 üniversite arasından Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Sahne Sanatları Fakültesi Dans Bölümü Akademi öğrencileri Türkiye şampiyonu oldu.

GAÜ’den yapılan açıklamaya göre, çağdaş hip - hop stilinde sahneledikleri dansları ile Türkiye şampiyonu olan GAÜ Sahne Sanatları Fakültesi Dans Bölümü Akademi öğrencileri Laden Engüzel, Meliz Akçal, Sevim Akpınar, Toya Akpınar ve Yaşan Mustafa; Sahne Sanatları Fakültesi dans stüdyolarında yoğun bir çalışma temposu ile 3. Üniversitelerarası Dans Yarışması’na hazırlandıklarını kaydederek, Türkiye şampiyonluğunu ülke ve GAÜ ailesine armağan ettiklerini belirttiler.

Başarının GAÜ Sahne Sanatları Fakültesi dans bölümü için bir ilk olduğunu belirterek, sanat ve ülke tanıtımı adına daha büyük başarılara imza atmak için çalışmalarına devam edeceklerini kaydeden öğrenciler, dans eğitiminde teorik bilgi ve bireysel gelişim yanında ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmanın önemine dikkat çekerek, kendilerine bu imkanı tanıyan GAÜ yönetimine teşekkür ettiler.

Bu haber toplam 13228 defa okunmuştur
GAÜ TÜRKİYE DANS ŞAMPİYONU OLDU. Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans