Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DP KADIN KOLLARI, KERMES GELİRİNİ ÖZEV’E BAĞIŞLADI
20 Nisan 2011 Çarşamba Saat 13:01

DP KADIN KOLLARI, KERMES GELİRİNİ ÖZEV’E BAĞIŞLADI

Demokrat Parti (DP) Kadın Kolları, Güzelyurt bölgesinde, özel eğitim gereksinimli bireyleri topluma kazandırmak için farklı gelişen çocukların güvenli geleceği” sloganıyla düzenlemiş olduğu kermesten elde edilen tüm geliri Özel Eğit

Demokrat Parti (DP) Kadın Kolları, Güzelyurt bölgesinde, "özel eğitim gereksinimli bireyleri topluma kazandırmak için farklı gelişen çocukların güvenli geleceği” sloganıyla düzenlemiş olduğu kermesten elde edilen tüm geliri Özel Eğitim Vakfı’na (ÖZEV) bağışladı.

DP’den verilen bilgiye göre, DP Genel Başkanı Serdar Denktaş’ın eşi Müge Denktaş başkanlığında DP Kadın Kolları Genel Başkanı Esen Yalın Aktoprak ve Güzelyurt Kadın Kolları üyeleri, bugün, Özel Eğitim Vakfı (ÖZEV) Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek kermesten elde edilen geliri vakıf genel müdürü Ersin Görsay’a takdim etti.

Müge Denktaş yaptığı konuşmada, vakfın çalışmalarını çok yakından takip ettiklerini belirterek, Ersin Görsay başkanlığında tüm vakıf yöneticilerini fedakar çalışmalarından dolayı takdir ettiklerini ifade etti.

“Özveri içerisinde yardıma muhtaç çocuklarımıza her türlü katkıyı sağlamakta başarılı bir çalışma içerisinde olmanız bizleri de gururlandırıyor” diyen Denktaş, kısıtlı olanaklar içerisinde olan vakfa DP Kadın Kolları olarak katkıda bulunmaktan duydukları heyecanı dile getirdi.

Denktaş konuşmasının ardından, kermesten elde edilen geliri vakıf genel müdürü Ersin Görsay’a takdim etti.

Özel Eğitim Vakfı Genel Müdürü Ersin Görsay’ın ise, DP Kadın Kolları’na bu anlamlı bağışlarından ve göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ettiği ve Müge Denktaş’a günün anısına teşekkür belgesi takdim ettiği kaydedildi.

Ziyaretin sonunda, Müge Denktaş ve beraberindeki heyet, ÖZEV’de eğitim gören ülkenin farklı gelişen çocuklarının eğitim alanlarını da ziyaret ederek, onlarla sohbet etti.

Bu haber toplam 1413 defa okunmuştur
DP KADIN KOLLARI, KERMES GELİRİNİ ÖZEV’E BAĞIŞLADI Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans