Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DÜRÜST, OKULLARIN EKSİKLERİNİ TAMAMLIYOR.
20 Nisan 2011 Çarşamba Saat 17:17

DÜRÜST, OKULLARIN EKSİKLERİNİ TAMAMLIYOR.

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, eksiklikleri görmek ve eksiklerin yerinde incelenerek giderilmesi amacıyla okullara başlattığı ziyaretleri sürdürerek bugün, Lefkoşa 20 Temmuz Fen Lisesi ile Demokrasi Ortaokulu’nu ziyare

DÜRÜST: “EĞİTİMİN MERKEZİNDE ÖĞRETMENLERİMİZ VARDIR”

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, eksiklikleri görmek ve eksiklerin yerinde incelenerek giderilmesi amacıyla okullara başlattığı ziyaretleri sürdürerek bugün, Lefkoşa 20 Temmuz Fen Lisesi ile Demokrasi Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre Bakan Dürüst, öğretmenlerin eğitimde gösterdiği performans ve özveriye teşekkür ederek, okullardaki eksikliklerin giderilmesi için gerekeni yapacağını belirtti.

Demokrasi Ortaokulu’nu Lefkoşa’ya yakışır bir okul yapmak için uğraş verildiğini ifade eden Dürüst, eğitime katkıyı artırmayı hedeflediklerini söyledi.

Eğitimin merkezinde öğretmenlerin yer aldığını vurgulayan Bakan Dürüst, bu yüzden öğretmenlerin huzur, birlik ve beraberlik içerisinde olmalarının önemine değindi.

Açılım, iletişim ve diyaloğun her zaman önde olacağını ve uluslararası kültürün egemen kılınacağını kaydeden Bakan Dürüst, öğretmenlere olan güvenini yineledi.

20 Temmuz Fen Lisesi Müdürü Fatin Zorlu Ramiz de, ziyaretin kendilerini motive ettiğini belirterek, okul olarak başarılara imza atmayı sürdüreceklerini söyledi.

Demokrasi Ortaokulu Müdürü Mehmet Faruk ise, Bakan Dürüst’ün ziyaretinin önemine işaret ederek, ziyaretin kendilerine destek verdiğini belirtti.

Bu haber toplam 1439 defa okunmuştur
DÜRÜST, OKULLARIN EKSİKLERİNİ TAMAMLIYOR. Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans