Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SKANDAL KASET SALDIRISI!
28 Nisan 2011 Perşembe Saat 06:44

SKANDAL KASET SALDIRISI!

Skandal videodaki Çobanoğluna saldırı!

Skandal videodaki Çobanoğluna saldırı!

İnternette yayınlanan video görüntülerinin ardından görevinden istifa eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Metin Çobanoğlu, parti genel merkezinde saldırıya uğradı.

Dilekçesini sunmak ve eşyalarını toplamak için aracıyla MHP Genel Merkez binasına gelen Çobanoğlu'na dışarıdaki bir grup partilinin "İsmimizi lekeledin" diyerek sözlü tacizde bulunduğu öğrenildi.

Grup, bununla da yetinmeyerek Metin Çobanoğlu'nun aracına saldırdı. Aracın lastiklerinin yanısıra camları ve içerisinde de maddi hasar oluştu. Çobanoğlu'nun, otomobilini Mevlana Bulvarı üzerinde bıraktığı belirlendi.Araç, Çobanoğlu'nun şoförü ve yardımcıları eşliğinde çekici aracılığıyla bölgeden çekildi.

İSTİFA ETTİLER

MHP Genel Başkan Yardımcıları Recai Yıldırım ile Metin Çobanoğlu, iki kadınla samimi görüntüleri ve tartışma yaratacak siyasi yorumlarının internete sızdırılmasının ardından, partideki görevlerinden istifa etti

Her iki isim, milletvekili adaylığından da çekildi. Yıldırım ve Çobanoğlu’nun kasetin ortaya çıkmasının ardından istifalarını Bahçeli’ye ilettikleri, MHP liderinin de tereddütsüz olarak kabul ettiği öğrenildi. Bahçeli, partililere “tuzağa düşmeyin” uyarısı yaptı.

Bahçeli, Bolu’da “kaset siyasetiyle işimiz yok” açıklaması yaparken, aynı dakikalarda Yıldırım ve Çobanoğlu’nun istifaları kamuoyuna duyuruldu.


İŞTE O SKANDAL KASET! Görüntülerde, MHP Genel Başkan Yardımcıları Recai Yıldırım ile Metin Çobanoğlu oldukları ileri sürülen iki kişi, S. ve B. isimli iki kadın ile önce sohbet ediyor, ardından farklı koltuklarda öpüşüyor.

Kadınlar ile genel başkan yardımcıları MHP ile CHP'nin koalisyon kurmasından, seks fantezilerine, Alevilikten MHP'li bakanların dağıttığı ihalelere kadar çeşitli konulardan konuşuyorlar.

Emekli asker eşiyle samimi görüntüler...

Görüntülerde, MHP'li yöneticinin emekli bir asker eşiyle samimi görüntüleri de bulunuyor. Görüntülerin sonunda ise "Düşmanlar halimize gülüyor, bizim içimiz kan ağlıyor. Yazıklar olsun bize başka çıkar yol bırakmayanlara. Yazıklar olsun 400 yıllık ülkümüzü lekeleyenlere, yazıklar olsun rahmetli Başbuğumuzun yüce makamını işgal ederek kirletenlere" denilerek, Bahçeli ve ekibine şöyle sesleniliyor: "Azıcık adamlıktan nasibiniz varsa, azıcık hayanız varsa, azıcık davaya karşı bağlılığınız varsa, sizin yüzünüzden bu kutlu davanın daha fazla rencide olmaması için derhal tepeden tırnağa tüm yönetim istifa edin. Derhal istifa etmediğiniz taktirde bundan sonra olacak gelişmelerin tüm sorumluluğu size aittir."

MİLLİYET

Bu haber toplam 11088 defa okunmuştur
SKANDAL KASET SALDIRISI! Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans