Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kktc de yaşayan İngilizlerden 51 Bin TL
16 Mayıs 2011 Pazartesi Saat 12:56

Kktc de yaşayan İngilizlerden 51 Bin TL

KKTC’de yaşayan İngilizlerin oluşturduğu “Pearl” isimli grup, Esentepe’de düzenledikleri “Fun Run” isimli koşudan elde ettikleri 51 bin 424 TL’lik geliri, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağışladı.

KHYD Başkanı Raziye Kocaismail, bugün aldıkları paranın uzun zamandır aldıkları en büyük bağış olduğuna dikkat çekerek, İngilizlere bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

KKTC’de yaşayan yabancıların vatandaş olmamaları nedeniyle herhangi bir hastalık durumunda büyük sıkıntı çektiklerine, büyük maliyet gerektiren kanser tedavisi ve ilaçları kendilerinin karşılamak zorunda kaldıklarını anlatan Kocaismail, böyelsi durumlarda dernek olarak katkı koymaya çalıştıklarını söyledi. Kocaismail, İngilizlerin de aldıkları yardımların altında kalmayarak, çok önemli bir katkı yaptıklarını belirtti.

Grup adına konuşan George Roper ve Alex Kennedy de, derneğe yardımcı olmaktan çok büyük onur ve gurur duyduklarını anlattılar, her zaman yanlarında olan derneğe teşekkür ettiler.

Grup üyeleri Roper ve Kennedy, bu yıl da etkinlik düzenleyeceklerini belirterek, bilgi almak isteyenlerin www.liverockclassics.com adresini ziyaret edebileceklerini söylediler.

Bu haber toplam 11970 defa okunmuştur
Kktc de yaşayan İngilizlerden 51 Bin TL Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans