Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Prof. Dr. Ahmet Kondoz Daü’de Toplantıya Katılacak
17 Mayıs 2011 Salı Saat 07:33

Prof. Dr. Ahmet Kondoz Daü’de Toplantıya Katılacak

AB Koordinasyon Merkezi Yardımlarıyla DAüde Avrupa Birliği Projeleri Çerçeve Programları Başvuru Şartları, Süreçleri Ve Başarılı Proje Örnekleri Konulu Bir Bilgilendirme Toplantısı Düzenleniyor.

KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı ile Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mühendislik Fakültesi, İleri Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü ortak organizasyonu ile ab koordinasyon merkezi yardımlarıyla dAü'de "avrupa birliği projeleri çerçeve programları başvuru şartları, süreçleri ve başarılı proje örnekleri" konulu bir bilgilendirme toplantısı düzenleniyor.


AB çerçeve programları projeleri konusunda geniş deneyim sahibi olan Surrey Universitesi Multimedya Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kondoz, DAü'nün davetlisi olarak, 17 Mayıs 2011 Salı günü, 09.30-12.30 saatleri arasında, DAü Mehmet Tahiroğlu Salonu'nda (Mavi Salon) düzenlenecek olan bilgilendirme toplantısına katılacak.


Toplantı açılış konuşmaları ile başlayacak. DAü Mühendislik Fakültesi Dekanı ve DAü İleri Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Hasan Amca'nın yapacağı ilk konuşmanın ardından DAü Rektörü Prof. Dr. Abdullah Y. Öztoprak, YÖDAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Ali Bıçak ve KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner birer konuşma yapacaklar.


Ardından kürsüye gelecek olan Prof. Dr. Ahmet Kondoz, "Avrupa Birliği Projeleri Çerçeve Programları Başvuru Şartları, Süreçleri ve Başarılı Proje Örnekleri" konulu bir konuşma yapacak ve bilgilerini katılımcılara aktaracak. Yaklaşık üç saat sürecek olan bilgilendirme toplantısına KKTC üniversiteleri akademik personeli, kamu yöneticileri ve personeli, sivil toplum örgütleri ve bilişim sektörü temsilcilerinin katılmaları bekleniyor.

Bu haber toplam 11856 defa okunmuştur
Prof. Dr. Ahmet Kondoz Daü’de Toplantıya Katılacak Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans