Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Örp nin 19 Mayıs mesajı
18 Mayıs 2011 Çarşamba Saat 08:13

Örp nin 19 Mayıs mesajı

ÖRP Genel Başkanı Avcı, ülkedeki her türlü spor olanağının ücretsiz, yeterli ve kaliteli biçimde gençlere sunulabilmesinin takipçisi ve uygulayıcısı olacağını belirtti.

ÖRP’nin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, ülke ve millet olarak bağımsız, özgür, kimseye boyun eğmeden, demokratik kurum ve kuralları işleterek, ekonomik refah içinde yaşayabilmenin güvencesinin ve itici gücünün gençler olacağı belirtilerek “Gençliğine güvenmeyen ve gençliğine yatırım yapmayan toplumların geleceklerinden parlak başarılar beklenemez” denildi.

Gençlerin sağlıklı ve mutlu bir ortamda, milli değerlerine bağlı, çağdaş toplumların ulaştığı eğitim, kültür ve diğer olanaklarından ayrım gözetmeksizin eşit biçimde yararlanabildiği bir KKTC için gerekli bütün önlemlerin alınması gerektiğine inanç belirtilen mesajda, şunlar kaydedildi:

“Gençlerin sağlıklı kalabilmeleri için spor yapmalarının önemi büyüktür. ÖRP, ülkedeki her türlü spor olanağının ücretsiz, yeterli ve kaliteli biçimde gençlere sunulabilmesinin takipçisi ve uygulayıcısı olacaktır.”

ÖRP mesajında gençlere şöyle seslenildi:

“Kendinize ve ülkenize güvenin, inanın ve gelecekten umutlu olun. Çünkü, Özgürlük ve Reform Partisi, sizler gibi genç kadrolarıyla gençler için ve gençlerle birlikte çalışmaya devam ediyor.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda, gençlerimize sağlıklı, mutlu, demokratik, çağdaş, gelişmiş ve geleceği parlak bir ülke bırakmak sözünü veriyoruz.”

Bu haber toplam 11013 defa okunmuştur
Örp nin 19 Mayıs mesajı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans