Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Küçük Pazartesi Londraya gidecek
20 Mayıs 2011 Cuma Saat 15:10

Küçük Pazartesi Londraya gidecek

Avrupa’da en eski Türk derneği olan Kıbrıs Türk Cemiyeti‘nin 60’ıncı kuruluş yıldönümü etkinliklerine katılmak üzere Londra’ya gidecek.

Pazartesi günü  KKTC’den ayrılacak  olan  Başbakan İrsen Küçük aynı gün “KKTC’deki Son Siyasi Gelişmeler” konulu konferansa katılarak konuşma yapacak.

Kıbrıs Türk toplumunun temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları  ile de bir araya gelecek olan Başbakan Küçük, salı günü İngiltere Kıbrıs Türk Dernekleri Konseyi’nin binasının açılışını  gerçekleştirecek.

Kıbrıs Türk Cemiyeti’nin 60’ıncı kuruluş yılı  nedeniyle Grand Palace’ta verilecek baloya şeref konuğu olarak katılacak Başbakan İrsen Küçük, Londra’da bazı basın kuruluşları ile de mülakatlar gerçekleştirecek.

Başbakan İrsen Küçük’ün eşi Gülin Küçük de, onuruna perşembe günü Londra Temsilcisi’nin eşi Sevhal Köprülü’nün düzenleyeceği çaya katılacak

Temaslarını tamamlamasının ardından  27 Mayıs’ta Londra’dan ayrılacak olan  Küçük, özel bir nedenle iki gün İstanbul’da kaldıktan sonra 29 Mayıs’ta KKTC’ye dönecek.

Başbakan İrsen Küçük’e Londra ziyaretinde  eşi Gülin Küçük, Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Leman Aslım ve AB Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Erhan Erçin eşlik edecek.

Bu haber toplam 1662 defa okunmuştur
Küçük Pazartesi Londraya gidecek Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans