Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pkk dağda domuzla besleniyor
31 Mayıs 2011 Salı Saat 12:31

Pkk dağda domuzla besleniyor

PKKlı teröristlerin dağda hayatlarını nasıl sürdürdükleri Yeni Akitin elde ettiği fotoğraflarla günyüzüne çıktı. Fotoğraflar, PKKlı teröristlerin dağlarda avladıkları domuzları yiyerek beslendiklerini gözler önüne seriyor.

Güneydoğu'da “imam”ları katleden, bazı illerde “kilise” açılmasını isteyen, “Kürtlerin dini Zerdüştlük” diyen, son olarak Şırnak Cizre'de İmam-Hatipli öğrencileri cayır cayır yakmaya çalışan PKK'lıların nereden beslendiği ortaya çıktı!..

FOTOĞRAFLA BELGELENDİ


Akit'e ulaşan bir fotoğraf; PKK'lı teröristlerin dağlarda avladıkları domuzları yiyerek beslendiklerini gözler önüne seriyor.

DOMUZ ETİ YİYORLAR

Daha önce sözde kamplarında namazla alay ettikleri, Meryem Ana posterleri astıkları, İslam karşıtı propaganda yaptıkları ortaya çıkan, son dönemde de imamlara ve Müslüman bölge halkına saldırıları ile gündeme gelenterörörgütü PKK'yla ilgili yeni bir şok fotoğrafa ulaşıldı. PKK teröristlerinin domuz etiyle beslendikleri ortaya çıktı.

DOMUZ KESERKEN POZ VERMİŞLER

Akit'in ulaştığı şok fotoğraf karelerine göre, PKK teröristleri dağlarda avladıkları domuzları keserek etlerini yiyorlar. Fotoğraf karesinde PKK'lılar avladıkları domuzların derisini yüzerken görülüyor.

GERÇEK YÜZLERİ ORTAYA ÇIKTI


Bu kare, kamplarında Apo posterleri yanına Meryem Ana posterleri asan PKK'nın gerçek yüzünü bir kez daha gözler önüne seriyor.

Bu haber toplam 13609 defa okunmuştur
Pkk dağda domuzla besleniyor Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans