Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şok iddia KTHY Böyle Batırıldı
05 Haziran 2011 Pazar Saat 18:43

Şok iddia KTHY Böyle Batırıldı

Hava Sen Başkanı Buran Atakan’ın aylarca işe gitmeden maaş aldığı ortaya çıktı

  • 2004 yılında  Kıbrıs Türk Hava Yolları’nda (KTHY)  Nöbetçi  İstasyon Müdür Yardımcısı olan  Hava-Sen Başkanı Buran  Atakan’ın 2004 yılının  Şubat, Nisan, Mayıs, Temmuz, Ağustos ve Ekim aylarında işe gitmeden, çalışmadan maaş aldığı belirlendi.
  • Muhabirlerimizin elde ettiği belgelere göre,  işe gitmeden, çalışmadan maaş alan  Buran Atakan,  söz konusu aylarda sadece  resmi tatil günlerinde işe giderek fazladan ek mesai de aldı.
  • KTHY’nin, 2004  yılının  Şubat,  Nisan, Mayıs, Temmuz , Ağustos ve Ekim aylarına ait  “İşe Devam Kontrol  Fişleri” incelendiğinde de,  Buran Atakan’ın ek mesai alabilmek için  işe sadece  hafta sonları ile  resmi tatil günleri olan Kurban Bayramı’nda,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda,  20 Temmuz  Özgürlük ve Barış Bayramı’nda  ,  30 Ağustos Zafer Bayramı  ve  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda işe gittiği görülüyor.

Volkan Gazetesi

Bu haber toplam 1823 defa okunmuştur
Şok iddia KTHY Böyle Batırıldı Haberi

YORUMLAR
Ibrahim
120 gunluk maasa muhtac KTHY
Camiyi calan kilifini hazirlarmis diye bir atasozu vardir. KTHYi batiranlarin aylar sonrasi bulabilecekleri kilif bu olmus. 120 gunluk maasa muhtac KTHY, yemezler Volkan gazetesi yazarlari ve UBP. Soyleseydiniz ben bu maas tutarini karsiliksiz olarak size gonderirdim. KTHY de boylelikle batmaktan kurtulmus olurdu. Komik dahi olamiyorsunuz.
08 Haziran 2011 Çarşamba Saat 12:22

DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans