Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çaluda İstanbul’Daki Temaslarına Devam Ediyor
13 Eylül 2017 Çarşamba Saat 10:04

Çaluda İstanbul’Daki Temaslarına Devam Ediyor

Hür-İş Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Çaluda ve beraberindeki bir heyet dün Türk-Metal Sendikası’nın düzenlediği eğitim ve kültür seminerine katıldı. İş Güvenliği ve İşçi Sağlığını konu alacak olan eğitim seminerindeki ana

Hür-İş Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Çaluda ve beraberindeki bir heyet dün Türk-Metal Sendikası’nın düzenlediği eğitim ve kültür seminerine katıldı.

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığını konu alacak olan eğitim seminerindeki ana konulardan olan Sosyal Güvenlik Uygulamalarında Son Gelişmeler, Taşeronların yarattığı sorunlar, örgütlenme, toplu iş sözleşmeleri ve iş stresi yöntemleri konuları ele alındı.

Hür-İş Federasyonu Başkanı Ahmet Çaluda önderliğinde Bay-Sen Genel Başkanı Salih Sakallı ve beraberindeki 26 kişilik heyet, Türkiye Dok Gemi-İş Sendikası Genel Başkanı H.Necip Nalbantoğlu’nu makamında ziyaret ederek, Hür-İş Federasyonu’nun yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aktarıldı.

Hür-İş Federasyonu Başkanı Ahmet Çaluda gerçekleştirdiği ziyarette Türkiye Dok Gemi-İş Sendikası Genel Başkanı H.Necip Nalbantoğlu’na plaket takdim ederek, birerhatıra fotoğrafı çektirdiler.Ayrıca, Ekim ayı içerisinde Türkiye Dok Gemi-İş Sendikası başkanlar kurulu toplantısını KKTC yapılacağı belirtildi.

Bu haber toplam 1228 defa okunmuştur
Çaluda İstanbul’Daki Temaslarına Devam Ediyor Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans