Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
25. Miss Kuzey Kıbrıs 29 Temmuzda
16 Haziran 2011 Perşembe Saat 16:44

25. Miss Kuzey Kıbrıs 29 Temmuzda

“25. Miss Kuzey Kıbrıs 2011 Güzellik Yarışması”, 29 Temmuz Cuma akşamı Salamis Bay Conti Resort Otel’de yapılacak.

İletişim sponsorluğunu Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nun (BRTK) yapacağı yarışmanın konaklama sponsoru ise Salamis Bay Conti Resort Otel olacak.

Günkut Ajans tarafından bugün BRT’de düzenlenen basın toplantısında, her yıl geleneksel olarak yapılan yarışma hakkında bilgi verildi.

Basın toplantısında; geçen yılın 1. 2. ve 3. güzelleri yanında, 1988 Güzeli Fatoş Anıl, 1990 güzeli Şükran Paralik ve 2005 güzeli Hasret Kolcu da hazır bulundu.

Basın toplantısında ilk sözü alan Günkut Ajans Direktörü Zehra Günkut, “25. Miss Kuzey Kıbrıs 2011 Güzellik Yarışması”nın 29 Temmuz Cuma akşamı Salamis Bay Conti Resort Otel’de yapılacağını belirtti.

GÜNKUT

Daha sonra söz alan organizatör, koreograf ve sunucu Bülent Günkut, çeyrek asırlık bir ada geleneği olarak gerçekleştirilen yarışmanın, bu sene 25’incisinin yapılacağına işaret ederek, yarışmanın bu yıl, daha önceki yıllarda yarışmaya 10 defa ev sahipliği yapmış olan Salamis Bay Conti Resort Otel’de yapılacağını kaydetti.

Yarışmaya başvuruların başladığını ve 22 Temmuz’da sona ereceğini ifade eden Günkut, yarışmanın ön eleme turunun 22 Temmuz Cuma günü sabah saat 11.00’de BRTK sitesinde gerçekleştirileceğini belirtti.

Yarışmada ilk üçe girecek güzellere Yakın Doğu Üniversitesi’nin (YDÜ) mezun olana kadar tam eğitim bursu vereceğini ifade eden Günkut, Turizm Çevre ve Kültür Bakanlığı tarafından 1. güzele 5 bin, 2. güzele 3 bin, 3. güzele ise 2 bin TL para ödülü verileceğini söyledi.

Günkut, yarışmada ilk üç yanında dostluk güzeli ve Salamis Bay Conti Resort Otel güzeli de seçileceğini sözlerine ekledi.

HIZAL

BRT Televizyonlar Sorumlusu Raif Hızal da, 25 yıldır düzenlenen yarışmanın kalitesinin ortada olduğunu ifade ederek, yarışmayı BRT’den canlı yayınlayacaklarını kaydetti.

KAŞİFOĞLU

Salamis Bay Conti Resort Otel Halkla İlişkiler Sorumlusu Vecihe Kaşifoğlu da, yarışmaya konaklama sponsorluğu yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, yarışmaya ileriki yıllarda da katkı koymayı temenni etti.

BAYRAKTAR

YDÜ Genel Koordinatörü Özgü Bayraktar da, organizasyona katkı koymaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, YDÜ’nün yarışmada ilk üçe giren güzellere mezun olana kadara tam burs vereceğini kaydetti.

Bu haber toplam 13093 defa okunmuştur
25. Miss Kuzey Kıbrıs 29 Temmuzda Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans