Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
70 Yaşındaki Turist Yüzerken rahatsızlarak öldü
26 Haziran 2011 Pazar Saat 13:41

70 Yaşındaki Turist Yüzerken rahatsızlarak öldü

Girne’de, Lara Beach isimli plajın yaklaşık 200 metre kadar deniz içerisinde yüzmekte olan Elke Sander Self (K-70) aniden rahatsızlanması sonucu yaşamını yitirdi.

Dün saat 16.30 sıralarında meydana gelen olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

LEFKOŞA VE GAZİMAĞUSA’DA TOPLAM 4 EVDEN ZİYNET EŞYASI VE PARA ÇALINDI

Lefkoşa’da dün akşam, Huriye Özhür’e ait evden çeşitli ziynet eşyaları ve 30 TL nakit para; önceki gün, Ali Çavuş’a ait evden muhtelif ziynet eşyaları, 900 Euro, 1500 TL nakit para ve altı adet çarşaf;  önceki gün de, Yenikent Gönyeli’de Tanju Çomunoğlu’na ait evden çeşitli ziynet eşyaları çalındı.  Gazimağusa’da ise 19-21 haziran tarihleri  arasında, Şakir Söker’e ait evden ziynet eşyaları ve 200 TL nakit para çalındığı açıklandı.

KADIN VE BEBEĞİ ARABANIN BAGAJINDA GÜNEY’E GEÇİRMEYE ÇALIŞTI

Lefkoşa’da Metehan Sınır Kapısında, dün akşam,  Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nde sakin A.L. (E-52) kullanımında bulunan aracının bagajına, Suriye uyruklu R.R. (K-20) ve A.T. (E-3 Aylık)’yi gizleyerek Güney Kıbrıs bölgesine kanunsuz olarak geçirmeye çalıştığı sırada suçüstü tespit edilerek tutuklandı.

BAŞKASININ KİMLİĞİNE BÜRÜNME VE SAHTE DAVRANIŞLA KAYIT TEMİN ETME 

Gazimağusa’da başkası adına düzenlenen sürüş ehliyetini polise ibraz ederek, işlediği suçun o kişi tarafından işlendiğini göstererek sahte davranışla kayıt temin ettiren kişi tutuklandı.

Polisten verilen bilgiye göre, H.A.(E-21), işlemiş olduğu sürüş ehliyetsiz ve sigorta kapsamaksızın araç kullanmak suçundan dolayı, sürüş ehliyeti olmamasına rağmen,  cezadan kurtulmak için görevli polislere, A.K. (E-22) yardımıyla, kendisini A.K. olarak tanıtıp, adı edilen adına düzenlenmiş sürüş ehliyetini görevli polise ibraz edilmesini sağlayıp, işlemiş olduğu suçun A.K.  tarafından işlendiğini gösterip, sahte davranışla kayıt temin ettirdiği tespit edildi ve tutuklandı.


57 BİN TL’YLE YURT DIŞINA ÇIKMAYA ÇALIŞAN KİŞİYE YASAL İŞLEM

Para ve Kambiyo Yasası’na aykırı olarak, tasarrufunda 10 bin Euro muadili döviz veya Türk Lirasından fazla nakit parayla yurt dışına çıkmaya çalışan bir kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.

Polis isminin baş harflerini C.S. (E-40) olarak açıkladığı kişinin,  Ercan Hava Limanında, 57 bin 400 ABD Doları ile yurt dışına çıkış yapmak istediği esnada tespit edildiğini ve hakkında yasal işlem başlatıldığını bildirdi.


KUMARA SUÇÜSTÜ 

Gazimağusa’da faaliyet gösteren “Bilfer Palm Beach Casino” isimli kumarhanede polis tarafından yapılan kontrolde, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam üç kişi tespit edildi.

Polis, bahse konu şahıslar ile kumarhane sorumluları hakkında yasal işlem başlattı.

Bu haber toplam 1942 defa okunmuştur
70 Yaşındaki Turist Yüzerken rahatsızlarak öldü Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans