Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erhürman: Hedef Bütçenin Hızla Geçmesi
15 Şubat 2018 Perşembe Saat 13:07

Erhürman: Hedef Bütçenin Hızla Geçmesi

Başbakan Tufan Erhürman, koalisyon hükümetinin güven oyu almasından  sonra Cumhuriyeti Meclisi’de teşekkür konuşması yaptı. Erhürman, milletvekillerine teşekkür ettikten sonra koalisyon hükümetinin halka verdiği sözleri tutarak, halk

Başbakan Tufan Erhürman, koalisyon hükümetinin güven oyu almasından  sonra Cumhuriyeti Meclisi’de teşekkür konuşması yaptı.

Erhürman, milletvekillerine teşekkür ettikten sonra koalisyon hükümetinin halka verdiği sözleri tutarak, halk tarafından da takdir edileceğine inanç belirtti.

Başbakan Erhürman, önemli yasaların geçirilmesi ve bazı yasaların da tadil edilmesi için muhalefetin desteğini de alacaklarına olan inancını dile getirdi.

Hükümetin bugünden itibaren önünde duran bir bütçe bulunduğunu anımsatan Tufan Erhürman,2018 bütçesinin en hızlı şekilde Cumhuriyet Meclisi’ne getirileceğini söyledi.

“Hükümetin saygınlığı, halka vereceği hizmetler, halka verdiği sözleri yerine getirmesi ve halka yakışır çalışmalar yapması ile sağlanacaktır” diyen Erhürman, konuşmasında meclisin saygınlığına uygun bir çalışma yapması dileğinde de bulundu.

Başbakan Tufan Erhürman, halkın ihtiyaçlarının hızla  giderilmesi için koalisyon hükümeti olarak en iyi şekilde çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 1100 defa okunmuştur
Erhürman: Hedef Bütçenin Hızla Geçmesi Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans