Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sağlık Bakanı Besim, Mesarya Bölgesindeki Sağlık Merkezlerini Ziyaret Etti
17 Mayıs 2018 Perşembe Saat 14:54

Sağlık Bakanı Besim, Mesarya Bölgesindeki Sağlık Merkezlerini Ziyaret Etti

Sağlık Bakanı Filiz Besim bugün Mesarya Bölgesindeki sağlık merkezlerini ziyaret etti.Bakan Besim'e ziyaretlerinde bakanlık yetkilileri ile Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi Başhekimi Mehmet Şenol, Geçitkale Belediye Başkanı Hasan Özta

Sağlık Bakanı Filiz Besim bugün Mesarya Bölgesindeki sağlık merkezlerini ziyaret etti.Bakan Besim’e ziyaretlerinde bakanlık yetkilileri ile Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi Başhekimi Mehmet Şenol, Geçitkale Belediye Başkanı Hasan Öztaş eşlik etti.

Sağlık Bakanı ziyaretleri çerçevesinde Serdarlı, Geçitkale, Akdoğan, İnönü ve Değirmenlik sağlık merkezlerini ziyaret ederek, buralardaki eksikleri yerinde inceledi.

Bakan Filiz Besim ziyaretleri sonrasında BRT’ye yaptığı açıklamada, göreve geldiklerinden bu yana sağlık merkezlerini güçlendirmek adına ciddi bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek, hastaya yerinden sunumun çok önemli olduğunu vurguladı.

Besim, Mesarya bölgesindeki sağlık merkezlerinin gayet iyi durumda olduğunu ancak bunların daha da güçlendirilmesi ve eksiklerinin giderilerek yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde daha da iyi yerlere getirilmesini amaçladıklarını kaydetti.

Bu haber toplam 1275 defa okunmuştur
Sağlık Bakanı Besim, Mesarya Bölgesindeki Sağlık Merkezlerini Ziyaret Etti Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans