Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bugün 5 Haziran Dünya Çevre Günü
05 Haziran 2018 Salı Saat 09:25

Bugün 5 Haziran Dünya Çevre Günü

Bugün 5 Haziran Dünya Çevre Günü....Gün nedeniyle ülkemizde çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Çevre Koruma Dairesi, Yakın Doğu Üniversitesi ve Taşkent Doğa Parkı işbirliğinde bugün “Çevre” konulu sempozyum ve çalıştay düzenlen

Bugün 5 Haziran Dünya Çevre Günü….Gün nedeniyle ülkemizde çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Çevre Koruma Dairesi, Yakın Doğu Üniversitesi ve Taşkent Doğa Parkı işbirliğinde bugün “Çevre” konulu sempozyum ve çalıştay düzenlenecek.

Sempozyum, CMC ve Taş Ocakları, Plansız Kentleşme, Atık Yönetimi, Çevre Koruma , Çevre Eğitimi, Kültürel Miras, Sürdürülebilirlik , Çevre Sağlığı konu başlıkları kapsamında gerçekleştirilecek.

Çalıştaya Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nun da katılacağı çalıştay saat 09.30’da başlayacak.Çalıştay, YDÜ Hastanesi Amfi 101’de yer alacak.
Gün nedeniyle saat 19.30 ise Çevre Koruma Dairesi tarafından bu yıl ilk kez organize edilen “Çevre” konulu Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren eserler Atatürk Kültür Merkezi’nde sergilenecek.

Serginin açılış töreninde dereceye giren eser sahiplerine ödüllerini Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu takdim edecek.
Çevre günü nedeniyle yarın da, YDÜ Sağlık Bilimleri Fakülte binasında çevre çalıştayı düzenlenecek.

Bu haber toplam 1184 defa okunmuştur
Bugün 5 Haziran Dünya Çevre Günü Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans