Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kktc 2 gün İzmir de tanıtılacak
24 Temmuz 2011 Pazar Saat 12:11

Kktc 2 gün İzmir de tanıtılacak

Turizm, Çevre ve Kültür Bakanlığı’nın Türkiye’de Kıbrıs Türk turizmi, folkloru, mutfağı ve el sanatlarını tanıtım amaçlı etkinliklerine yarın İzmir’de devam ediliyor.

İzmir Gündoğdu Meydanı’nda 2 gün sürecek etkinliklere Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel de katılacak.

Etkinlikler İzmir Gündoğdu Meydanı’nda yarın akşam saat 19.00’da Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel ile İzmirli yerel yöneticilerin açılış konuşmalarıyla başlayacak.

Tanıtımın ilk gününde Kıbrıs Türk halk dansları gösterisi ile SOS Müzik Grubu’nun konseri de yer alacak.

İkinci gün halk dansları gösterisi ile Grup SOS’in konseriyle sürecek etkinlik, Kıbrıslı Türk sanatçı Eylem’in vereceği konserle sona erecek.

Etkinlik sürecinde İzmirlilere Kuzey Kıbrıs turizmini tanıtıcı katalog ve broşürler dağıtılacak, ayrıca Kıbrıs Türk mutfağından örnekler sunulacak.

Bu haber toplam 11795 defa okunmuştur
Kktc 2 gün İzmir de tanıtılacak Haberi

YORUMLAR
servan
kıbrıs mı???????
kıbrıs adası benim bildiğim türkiye ye bağlı ecevit iyi mi etmiş kötümü bilmiyorum bildiğim birşey kıbrıslıların türk düşmanlığı her kıbrıslının arka cebinde rum kimliği var ama türkiye cumhuriyeti kimliği yok bide kıbrıslılar neden türkiye cumhuriyeti yerine TC diyorlar konuşmalarında (osmanlı) o zaman larda halkın huzurunu bozan nerde bir ahlakı kötü isnsan varsa adaya sürgün yolamış tip olarak baktığınız zaman hepsi çingenmelere benziy
28 Temmuz 2011 Perşembe Saat 23:43

DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans