Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başbakan küçük, Bülent Ersoy u otelden kovdu
02 Eylül 2011 Cuma Saat 09:31

Başbakan küçük, Bülent Ersoy u otelden kovdu

Otelde konuk olarak bulunan KKTC Başbakanı İrsen Küçük, otel sahibi Tunç Ertan’a verdiği talimatla, bir an önce gürültüyü sonlandırmasını istedi.

Ertan da lobiye inerek, “Otelimde ne Bülent Ersoy’u, ne de gazetecileri görmek istemiyorum” dedi. Bu tepki üzerine Ersoy ve basın mensupları otelden apar topar  çıkarıldı.

MİLLİYET gazetesinin CADDE ekinde Mesut Yılmaz imzasıyla yayımlanan haber şöyle: 

* KKTC’de Nuh’un Gemisi Oteli’nde sahne alan Bülent Ersoy, konserinin ardından olay çıkardı.  Ersoy’un sahnede sarf ettiği sözlerle başlayan gerilim, otelden çıkarılmasıyla son buldu. 

* Sanatçı sahnede, bir kadın seyircinin eşine baktığını söylemesi üzerine, “Sizin eşinizi ne yapayım? Hepsinin ahı gitmiş vahı kalmış. Hem ben artık anaokulu önlerinde takılıyorum” dedi.

ÇARPIK BACAKLI 

* Ersoy konserinin ardında da lobide gazetecilere çattı. “Ben sizin bu otele hangi sanatçının konserinden geldiğinizi biliyorum. O çarpık bacaklıyı sizler itibara sokuyorsunuz. Burada gerçek bir sanatçıyı göz ardı ediyorsunuz...” diyen sanatçının, ‘çarpık bacaklı’ diye işaret ettiği kişi, arasının bozuk   olduğu Hülya Avşar’dı. 

* Lobide laf bombardımanına devam eden Bülent Ersoy, “Ben sahnedeyken sadece üç kamera gördüm, diğerleriniz neredeydi?” diye sordu. Bir gazeteci, “Tüm gazeteciler tam kadroyduk, bizi görememiş olabilirsiniz” şeklinde cevap verince Ersoy bir kez daha kıyameti kopardı: “Saygısız! Sen kim oluyorsun ki beni yalancılıkla suçluyorsun!”

OTEL SAHİBİ KOVDU

* Oteldeki KKTC Başbakanı İrsen Küçük, otel sahibi Tunç Ertan’a verdiği talimatla, bir an önce  gürültüyü sonlandırmasını istedi. Ertan da lobiye inerek, “Otelimde ne Bülent Ersoy’u, ne de gazetecileri görmek istemiyorum” dedi. Bu tepki üzerine Ersoy ve basın mensupları otelden apar topar  çıkarıldı.

Bu haber toplam 1983 defa okunmuştur
Başbakan küçük, Bülent Ersoy u otelden kovdu Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans