Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi’Ne Gükad’Dan Bağış
28 Ekim 2018 Pazar Saat 19:06

Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi’Ne Gükad’Dan Bağış

Gişe gelirinin, Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışlanması amacıyla bir süre önce Güzelyurt Geliştirme ve Kalkındırma Derneği (GÜKAD) ile TiyatrODTÜ ortak organizasyonuyla Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları tarafın

Gişe gelirinin, Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışlanması amacıyla bir süre önce Güzelyurt Geliştirme ve Kalkındırma Derneği ile TiyatrODTÜ ortak organizasyonuyla Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları tarafından sahnelenen, “İstibdat Kumpanyası” oyunundan elde edilen 3 Bin 600 TL’lik tutar, önceki gün merkez sorumlusu Gülay Gündüz Efendi’ye tektim edildi.

GÜKAD’dan yapılan açıklamaya göre, Merkez’de görev yapan uzmanların ve GÜKAD Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu taktimde, bundan sonra da benzeri işbirliklerinin devam edilmesi konusunda fikir birliğine varıldı.

Bağış esnasında kısa bir konuşma yapan Merkez sorumlusu Gülay Gündüz Efendi, bağışlanan 3 Bin 600 TL’lik miktarın Merkezin bahçe düzenlemesi için kullanılacağını belirtti.

Efendi, GÜKAD başta olmak üzere organizasyonun gerçekleştirilmesine katkı koyan TiyatrODTÜ ile Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları ile oyunun sahnelenmesi için imkân sağlayan Kuzey Kıbrıs ODTÜ’ye teşekkür etti.

GÜKAD Yönetim Kurulu adınaysa konuşan Başkan Reşat Kansoy da, bu dayanışmanın bir başlangıç olduğuna dikkat çekerek, bundan sonraki süreçlerde de iş birliği yapmak istediklerine işaret etti.

Bu haber toplam 13051 defa okunmuştur
Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi’Ne Gükad’Dan Bağış Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans