Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Panele İlgi Büyüktü
07 Kasım 2018 Çarşamba Saat 14:06

Panele İlgi Büyüktü

Yakın Doğu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından Spor Gazeteciliği ve Yeni Medya konulu panel dün düzenlendi. Yakın Doğu Üniversitesi AKKM Salon 2'de 11.00’de başlayan panelde açılış konuşmasını yapan Spor Bilimleri Fa

Yakın Doğu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından Spor Gazeteciliği ve Yeni Medya konulu panel dün düzenlendi.

Yakın Doğu Üniversitesi AKKM Salon 2’de 11.00’de başlayan panelde açılış konuşmasını yapan Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı ProfDrMehtap Tiryakioğlu bu panelin bu eğitim döneminde düzenlenen ilk panel olduğunu belirterek panele katılan konuşmacılara da teşekkür etti.

Tiryakioğlu paneli izlemeye gelen öğrencilere de iyi dinleyip panelistlerin tecrübelerinden yararlanmalarını tavsiye etti. Moderatörlüğünü gazeteci – yazar Hasan Hastürer’in yaptığı panelde, Songuç Kürşad ,  Çelen Oben ,  Harun Denizkan ve Hasan Ecer konuşmacı olarak yer aldı. Panelde medyanın geçmişteki durumu ile teknolojinin gelişmesiyle birlikte şimdiki hali izleyenlere aktarıldı. Panel soru-cevaplarla tamamlandı.

Bu haber toplam 11133 defa okunmuştur
Panele İlgi Büyüktü Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans