Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Brad Pitt: Evliliğimizin Bitmesinin Sebebi Benim
17 Eylül 2011 Cumartesi Saat 08:21

Brad Pitt: Evliliğimizin Bitmesinin Sebebi Benim

Aktör önceki evliliğini sıkıcı olarak nitelediği konuşmasına açıklık getirdi.

Brad Pitt Perşembe günü Parade dergisi’ne verdiği röportajında, çoğu zaman söylediklerinin yanlış anlaşıldığının ve eski eşi Jennifer Aniston hakkında konuşurken istemeden onu kıracak bir şeyler söylememek için kendini çok zorladığını söyledi.

Oyuncu, Angelina Jolie ile olan birlikteliğinde kendini tam olarak tatmin olmuş bir erkek olarak tanımlamış ve 6 çocuğuyla sürdürdüğüyeni birlikteliğini eskisiyle karşılaştırarak "Evliyken ilginç bir hayat yaşadığımı zannediyordum ama aslında yaşamıyordum. Aslında onunla evliliğimiz olmayan bir şeyleri sürdürmeye çalışmak gibiydi" demişti.

'YANLIŞ ANLAŞILDIM'

Bu sözlerinin Pitt’in "Aniston’u ilginç olmayan biri olarak gördüğü" şeklinde yorumlanması üzerine aktör sözlerine açıklık getirdi:

“Sözlerimin yanlış anlaşılması beni üzdü. Jen halen benim arkadaşım olan çok verici, sevgi dolu ve muhteşem bir kadın. Onunla çok değer verdiğim bir birlikteliğim oldu. Vurgulamak istediğim Jen’in sıkıcı olduğu değildi, ilişkinin o hale gelmesinin sorumluluğu benim olduğuydu.”

'UYUŞTURUCU KULLANDIM'
Parade dergisi, Pitt'in; 90’lı yıllarda ani gelen şöhreti nedeniyle bir dönem insanlardan saklanmaya başladığını ve evde oturup sürekli uyuşturucu kullandığını da açıkladı.

Çok sorulan Angelina ile ne zaman evleneceği sorusuna, evliliğinin eşcinsel evlilikler tüm ülkede yasal olunca gerçekleşeceğini söyleyen Pitt, "Herkes evlenebildiğinde biz de evleneceğiz" diyerek bu kararına sadık olduğunu yineledi.

Bu haber toplam 11226 defa okunmuştur
Brad Pitt: Evliliğimizin Bitmesinin Sebebi Benim Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans