Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali Başlıyor
02 Ekim 2019 Çarşamba Saat 09:20

17. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali Başlıyor

Kuzey Kıbrıs Müzik Derneği’ nin düzenlediği Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali’nin 17’ncisi, bugün başlıyor. 1 Kasım’a akadar devam edecek festival, KKTC Cumhurbaşkanlığı, KKTC Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri B

Kuzey Kıbrıs Müzik Derneği’ nin düzenlediği Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali’nin 17’ncisi, bugün başlıyor.

1 Kasım’a akadar devam edecek festival, KKTC Cumhurbaşkanlığı, KKTC Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı işbirliğinde, Telsim ana sponsorluğunda, Deniz Plaza, Rocks Hotel, Bellapais Gardens, Kybele Turizm, Huzur Ağaç, Major Music ve Kösezade Turizm’in katkılarıyla gerçekleştirilecek. Ayrıca Telsim, festivalin iletişim sponsorluğunu da üstlenecek.

Kuzey Kıbrıs Müzik Derneği açıklamasına göre, tüm konserler, Bellapais Manastırı’nda gerçekleştirilecek ve saat 20.30’da başlayacak.

Festival bu akşam Bellapais Manastırı’nda Telsim ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Elise Kuder , Miray Çakır , Mike Kelley , Sinem Sadrazam ve Püren Eda Gözer oda müziği Konseri ile başlayacak. Halka açık ve ücretsiz gerçekleştirilecek festival açılış konserinde Schubert, Dohnanyi ve Mozart’ın oda müziği eserleri seslendirilecek.

Bu haber toplam 1723 defa okunmuştur
17. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali Başlıyor Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
kamagra jel kamagra
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans