Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2.Piri Reis Gemisi Akdeniz e geliyor!
23 Ekim 2011 Pazar Saat 13:20

2.Piri Reis Gemisi Akdeniz e geliyor!

Türkiyeden yeni hamle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, yeni bir sismik araştırma gemisinin kiralandığını, yarın arama yapmak için Akdenize açılacağını söyledi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,

Yıldız, partisinin İl Gençlik Kolları Kongresi’ne katılmak için geldiği Kayseri’de, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Milletvekilleri Yaşar Karayel, Ahmet Öksüzkaya, İsmail Tamer ve bir grup partili ile Kartal Şehitliğini ziyaret etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, terörle mücadelede artık geri dönüşün söz konusu olmadığını belirterek, "Sonuna kadar gidilecek. İnşallah sonuç alınarak dönülecek" dedi.Yıldız, partisinin İl Gençlik Kolları Kongresi’ne katılmak için geldiği Kayseri’de, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Milletvekilleri Yaşar Karayel, Ahmet Öksüzkaya, İsmail Tamer ve bir grup partili ile Kartal Şehitliğini ziyaret etti.Şehit mezarlarına karanfil bırakan Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamada, terörle mücadelenin sonuna kadar süreceğini ve artık geri dönüşün mümkün olmadığını söyledi.


Yıldız, şöyle konuştu: "Bugün Gençlik Kollarımızın kongresi var. Bütün gençlerimizle beraber Şehitliğimize geldik. Şehitlerimizle beraber olduk. Bu bir iradenin de göstergesi. Çünkü bu ülkede karmaşa çıkarmak isteyenler, ayrılıkçı bir nokta oluşturmaya çalışanlar, başarılı olamayacaklar. Bunun artık söz kısmının çok anlamlı olmadığını söylüyorum ve bütün yapılan işlerin şu anda bu ülkeye kast etmek isteyenlerin, kim olursa olsun, ister dış güçler isterse içerde bu ayrılığı tahrik etmek isteyenler, bundan faydalanmak isteyenler, onlar cezasını görecekler. Bizim Türk’ü, Kürt’ü herhangi bir ayrım olmaksızın bu ülkeye inanan, bu ülkenin vatandaşına, bütün vatandaşlarımıza inşallah kesintisiz hizmetimiz sürecek. Bu hizmetleri durdurmak isteyen, cevabını hizmetlerle beraber almış olacak. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyorum.Artık bunun geri dönüşü söz konusu olamaz. Sonuna kadar gidilecek. İnşallah sonuç alınarak dönülecek."

Bu haber toplam 1799 defa okunmuştur
2.Piri Reis Gemisi Akdeniz e geliyor! Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans