Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kktcell Yılbaşı çekilişi sevindirdi
11 Ocak 2012 Çarşamba Saat 00:17

Kktcell Yılbaşı çekilişi sevindirdi

Kuzey Kıbrıs Turkcell, ilk yılbaşı çekilişinde abonelerini sevindirdi. Yılbaşı kampanyasında kazanan aboneler hediyelerine kavuştular.

Çekiliş sonucunda, Kuzey Kıbrıs Turkcell'in yılbaşı kampanyasına katılan binlerce abone arasında bir kişi I-PAD2, 3 kişi T-20 telefon ve 100 kişi de sınırsız bedava bir günlük şebeke içi görüşme hakkı kazandı.


I-PAD 2 kazanan Fatma Mullaaziz,mimarlık öğrencisi, 21 yaşında.


Bu zamana kadar hiç böyle bir hediye kazanmadığını söyleyen Muallaaziz, "Çok şanslı olduğumu düşünmüyordum. Ancak, KKTCELL’den gelen kampanya bilgilendirme SMS’i ile I-PAD 2 ödülünü kazanacağım içime doğdu" dedi.


Kuzey Kıbrıs Turkcell'in şansını değiştirdiğini söyleyen Mullaaziz, 2012’nin kendisine KKTCELL sayesinde uğurlu başladığını söyledi.


"BİR AYRICALIK"


Fatma Mullaaziz düşüncelerini şöyle paylaştı:


"Çekilişle ilgili ilk SMS geldiğinde mesaj atmamıştım çünkü böyle bir hediyeyi benim kazanacağımı düşünmemiştim. KKTCELL’den gelen ikinci SMS üzerine, kesinlikle bu hediyeyi kazanacağımı hissettim ve mesaj attım.Aradan günler geçti ve beni KKTCELL aradı, böyle bir hediye kazandığımı söylediklerinde, evet, ben hissetmiştim, bu hediyeyi kazanacağım içime doğmuştu, dedim. Bu zamana kadar hiç bu şekilde bir hediye kazanmamıştım ama bu çekilişte ‘ben bu hediyeyi kesin kazanacağım’ diyerek mesaj attım ve kazandım. Normalde böyle şanslı değilim ama KKTCELL benim şansımı değiştirdi. Okuduğum bölümden dolayı kazanmış olduğum I-PAD 2, bana çok yardımcı olacak. Bu benim için 2012 yılının sürprizi oldu, 2012 benim için KKTCELL sayesinde şanslı ve güzel bir şekilde başladı. Kuzey Kıbrıs Turkcell'i olmak bir ayrıcalık."

Bu haber toplam 11791 defa okunmuştur
Kktcell Yılbaşı çekilişi sevindirdi Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans