Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seven Erkeği Anlamanın Yolları
07 Ocak 2013 Pazartesi Saat 16:46

Seven Erkeği Anlamanın Yolları

Erkek arkadaşınızın sizi sevdiğini anlamak için beden dilini çözmeniz gerekebilir. Çünkü çoğu erkek sevgisini sözlerle değil, beden diliyle bize anlatır.

Erkeklerin kadınları sevdiğini beden dilini çözerek anlayabiliriz. Erkek arkadaşınızın buluşmalarınızdaki davranışlarını incelemelisiniz. Elleri, bakışları, kaşları ve mimikleri onu ele verecektir.


BAKIŞLARINI İNCELEYİN

İlk olarak erkek arkadaşınızın bakışlarına odaklanın. Sizi sevip sevmediğini en iyi bakışları anlatır. Gözlerinizin içine  kesintisiz bakabiliyorsa, kendine  güveniyor demektir. Eğer sizinle birlikteyken başka şeylerle oyalanıyorsa kendine olan güveninin az olduğunu, bu nedenle gergin olduğunu düşünebilirsiniz.  Ama unutmayın bu gerginlik sizden hoşlandığı için olabilir.


KONUŞURKEN AVUCUNU AÇIYORSA

Konuşma sırasında sevgilinizin el hareketlerini takip edin. Avuç içlerini gösteriyorsa duygularından emin olabilirsiniz. Bu hareketi yapan kişi, karşısındaki insana açık yüreklilikle yaklaşmak isteğindedir ve ona daha derin bir biçimde bağlanmayı amaçlar. Aslında elini açarak, size kalbini de açtığını göstermek istiyordur.


KONUŞURKEN BAŞINI EĞİYORSA

Eğer sevgiliniz başını sağa veya sola yatırarak bakıyorsa bu size olan hayranlığını gösterir. Erkeğinizin aşkının bitip bitmediğini anlatan en net işarettir. Sevgiliniz bu hareketle, zararsız olduğunu ve size yaklaşmak istediğini söylemek ister. Ama bu bilinçli olarak yaptığı bir hareket değildir.


MİMİK KULLANMASI

Sevdiği biriyle karşılaşan erkeğin kaşını kaldırarak bakması çok doğaldır. Mimiklerini yakalamak için onu dikkatli izlemelisiniz.

Bu haber toplam 12004 defa okunmuştur
Seven Erkeği Anlamanın Yolları Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : info@kktcmedya.com | Yazılım: Doğru Ajans