Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TEL-SENin yarınki grevi
31 Mart 2011 Perşembe Saat 19:37

TEL-SENin yarınki grevi

Tel - Sen yarın 08.15 - 11.15 saatleri arasında yapacağı grev sırasında gerçekleştireceği eylemin şeklini değiştirdi.

Telekomünikasyon Çalışanları Sendikası (Tel - Sen), Telekomünikasyon Dairesi ve şubelerinde yarın 08.15 - 11.15 saatleri arasında yapacağı grev sırasında gerçekleştireceği eylemin şeklini değiştirdi.

Sendika, “Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’na yürüme ve Bakanlık önünde basın açıklaması yapma” şeklinde planladığı eylemi, “Lefkoşa Telekomünikasyon Dairesi önünde toplanma ve basın açıklaması yapma” şeklinde değiştirdi.

Konuyla ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan Tel - Sen Başkanı Tamay Soysan, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ersan Saner ile bakanın daveti üzerine bugün öğlen bir araya geldiklerini ve Telekomünikasyon Dairesi’nin yeniden yapılandırılmasıyla ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Soysan, 15 Nisan’da tekrar bir araya gelme kararı aldıkları Saner ile gerçekleştirdikleri görüşmeden sonra bakanlık önünde planlanan eylemi Telekomünikasyon Dairesi önüne taşıma kararı aldıklarını belirtti.

Tamay Soysan, “1 Nisan Cuma günü tüm Telekomünikasyon dairelerinde saat 08:15 ile 11:15 arası grev uygulanacak ve  şubelerde çalışanların saat 09:30’ da Lefkoşa Telekomünikasyon Dairesi önünde toplanması ile çalışana, kamuoyuna ve basına açıklama yapılacaktır” dedi.

Bu haber toplam 1651 defa okunmuştur
TEL-SENin yarınki grevi Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans