Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde LCD ve yatak
01 Nisan 2011 Cuma Saat 18:58

Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde LCD ve yatak

Onkoloji Servis odasına 12 adet tam otomatik kumandalı asansör koltuk, 2 adet 42 inç LCD televizyon ve yine kanser hastalarının kullanımı için 8 adet tam donanımlı yatak alındığını açıkladı.

Sağlık Bakanlığı, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Onkoloji Servisi kemoterapi odasına, Başman Group Avon Kozmetik katkılarıyla 12 adet tam otomatik kumandalı asansör koltuk, 2 adet 42 inç LCD televizyon ve yine kanser hastalarının kullanımı için 8 adet tam donanımlı yatak alındığını açıkladı.

Bakanlık basın bürosu aracılıyla yapılana açıklamaya göre, Başman Group Avon Kozmetik, kanser hastaları için şirket bünyesinde oluşturduğu fonda biriken 50 bin TL’lik meblağı, Ocak ayında Sağlık Bakanı Ahmet Kaşif’e takdim etmişti.

Açıklamada, alınan tam otomatik koltuklar, hasta yatakları ve LCD televizyonlarla gerek kemoterapi tedavisi, gerekse yatılı tedavi gören hastaların daha kaliteli ve konforlu bir ortamda hizmet görmelerinin amaçlandığı ifade edildi.

Açıklamada, kemoterapi alan hastaların, yüksek fonksiyona sahip tam otomatik kumandalı asansör koltuklarda televizyon seyrederek tedavi almaları için, onkoloji servisine katkı sağlayan Başman Group Avon Kozmetiğe teşekkür edildi.

Bu haber toplam 11539 defa okunmuştur
Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde LCD ve yatak Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans