Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Nisan Çekilişinde Büyük İkramiye 100bin TL.
04 Nisan 2011 Pazartesi Saat 17:19

13 Nisan Çekilişinde Büyük İkramiye 100bin TL.

KKTC Devlet Piyangosu yeni çekilişte piyango biletinin ön yüzünde başarılı atlet Meliz Redifin yarışma sırasında çekilen fotoğrafı yer alıyor. 13 Nisanda talihlisi belli olacak.Bu kez kazanan 100 Bin TLnin sahibi olacak.

KKTC Devlet Piyangosu, ülkenin başarılı sporcularını piyango biletlerine taşıyor.

Yeni çekilişte piyango biletinin ön yüzünde başarılı atlet Meliz Redif'in yarışma sırasında çekilen fotoğrafı yer alıyor.

13 Nisan'da talihlisi belli olacak yeni çekiliş için de start verildi. Bu kez kazanan 100 Bin TL'nin sahibi olacak.

Çavuşoğlu, “Bu gelirle, hem insanımız hem de sporumuz kazanıyor” dedi.

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Nazım Çavuşoğlu yaptığı yazılı açıklamada, Devlet Piyangolar Birimi’nin başarılı çalışmalara imza attığını kaydetti.

Çekilişin BRT’den canlı yayımlanmasının Devlet Piyangoları’na halkın ilgi ve güvenini arttırdığını belirten Çavuşoğlu, Devlet Piyangoları’nın ülke sporuna katkısının artarak devam ettiğini belirtti.

Satışlarla birlikte ikramiyelerde de artış sağlandığını ifade eden Çavuşoğlu, “Bu gelirle, hem insanımız hem de sporumuz kazanıyor” dedi.

Çavuşoğlu, Devlet Piyangoları biletlerinin üzerinde başarılı sporcuların ve takımların fotoğraflarına yer verilmesinin de, sporcuları onore etmek adına anlamlı bir hediye olduğunu kaydetti.

“Amacımız bu sporcularımızı onore etmektir"

Piyangolar Sorumlusu Mustafa Özgür Piro da, yaklaşık bir yıldan bu yana BRT ve belediyelerle yapılan ortak organizasyonlarla canlı olarak yayınlanmaya başlanan Devlet Piyangoları çekilişinin vatandaşların ilgisini artırdığına dikkat çekti.

"Devlet Piyangoları yeni vizyonuyla hem satışlarını katladı, hem de ciddi prestij sağladı" diyen  Piro, ülkenin başarılı isimlerinin Devlet Piyangosu biletlerinin üzerine konulmasının ise küçük bir destek ve hediye olduğuna vurgu yaptı.

“Amacımız bu sporcularımızı onore etmektir" diyen Piro, 13 Nisan’da yapılacak çekilişte, ön yüzünde başarılı atlet Meliz Redif'in yer aldığı biletlerde büyük ikramiyenin 100 bin TL olduğunu sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 11267 defa okunmuştur
13 Nisan Çekilişinde Büyük İkramiye 100bin TL. Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans