Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dürüst, Atletizm Şampiyonlarıyla
11 Nisan 2011 Pazartesi Saat 10:52

Dürüst, Atletizm Şampiyonlarıyla

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Güzelyurt Kurtuluş Lisesi’nin atletizm şampiyonu kız ve erkek takımları ile müdür ve öğretmenlerini kabul etti.

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Güzelyurt Kurtuluş Lisesi’nin atletizm şampiyonu kız ve erkek takımları ile müdür ve öğretmenlerini kabul etti.

Lisenin bazı Okul Aile Birliği üyelerinin de hazır bulunduğu kabulde öğrencileri ayrı ayrı kutlayan Bakan Dürüst’e öğrenciler de çiçekler sundular.

Kabulde konuşan Dürüst, eğitimin bir bütün olduğunu ve ülkenin geleceği olduğunu ifade ederek, sportif aktivitelerin öğrencilerin bireysel gelişimi açısından önemine işaret etti.

Kültürel ve sportif faaliyetlere hep önem verdiklerini vurgulayan Dürüst, bundan sonra da aynı önem doğrultusunda, elden gelen desteği vermeye çalışacaklarını kaydetti.

Güzelyurt’un spordaki başarısını sürdürmesinden duyduğu memnuniyeti de dile getiren Bakan, gerek öğrencileri, gerek öğretmenleri ve gerekse aileleri çalışmalarından ve bu başarıya katkılarından dolayı kutladı.

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Dürüst, başarılarının devamını dilediği öğrencilere aynı başarıyı derslerinde de göstermeleri temennisinde bulunurken, “Bu başarının tüm okulları motive etmesini diliyorum” dedi.

ERKEKLERDE 7., KIZLARDA 3. YIL ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUK

Kurtuluş Lisesi Müdürü Veli Büyükağa da, okul sporcularının başarıdan başarıya koştuğunu ifade ederek, atletizmde erkekler takımının 7., kızlar takımının ise 3. kez üst üste şampiyon olduğunu kaydetti.

Öğrencilerin bu başarılarında, bakanlığın, okul aile birliğinin katkıları ve öğretmenlerin özverilerinin de önemli payı bulunduğunu ifade eden Büyükağa, altyapı eksikliklerinin giderilmesi halinde daha da büyük başarılar elde edebileceklerini söyledi.

Bu haber toplam 11562 defa okunmuştur
Dürüst, Atletizm Şampiyonlarıyla Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans