Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İlk Toplantı Lefke-Güzelyurt Bölgesi İle Yapıldı
09 Mart 2018 Cuma Saat 06:25

İlk Toplantı Lefke-Güzelyurt Bölgesi İle Yapıldı

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği bölge toplantılarının ilkini Güzelyurt ve Lefke ilçeleri spor yazarları ile gerçekleştirdi. Önceki akşam gerçekleştirilen yemekte KTSYD Başkanı Çelen Oben ve dış ilişkiler sorumlusu Levent Tezel k

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği bölge toplantılarının ilkini Güzelyurt ve Lefke ilçeleri spor yazarları ile gerçekleştirdi.

Önceki akşam gerçekleştirilen yemekte KTSYD Başkanı Çelen Oben ve dış ilişkiler sorumlusu Levent Tezel katılarak batı bölgesi üyeleriyle sohbet etti. Toplantıda konuşan Çelen Oben bir süredir dernek olarak bölge toplantıları yapmak istediklerini belirterek ilkini Güzelyurt ve Lefke ilçelerindeki meslektaşlarıyla yaptıklarını söyledi. Oben bölge spor yazarlarının yaşadıkları sıkıntıları dinlemek ve çözüm üretebilmek için buluştuklarını belirterek özveri ile çalışan spor yazarlarını spora yaptıkları katkıdan dolayı kutladı. Bölge spor yazarları adına konuşan Şinasi Özdeş ise böylesi buluşmaların her zaman birlikteliği kuvvetlendirdiğini kaydederek karşılıklı sohbet ve dertleşme imkânı bulduklarını kaydetti. Özdeş spor yazarlarının nereden nereye geldiğini de kısa bir özet yaptığı konuşmasında dernek yönetimine de ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Bu haber toplam 12131 defa okunmuştur
İlk Toplantı Lefke-Güzelyurt Bölgesi İle Yapıldı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans