Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Biz ne beslemeyiz, ne de hazır yeyiciyiz
05 Şubat 2011 Cumartesi Saat 23:05

Biz ne beslemeyiz, ne de hazır yeyiciyiz

Hür-İş, Kıbrıslı Türklerin bu topraklarda onuruyla ayakta durduğunu ve durmaya devam edeceğini belirterek “Biz ne beslemeyiz, ne de hazır yeyiciyiz” dedi.

“Mısır’daki halk ayaklanması için Hüsnü Mübarek’e halkın sesine kulak vermesi tavsiyesinde bulunan Türkiye Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, KKTC’de her kesimden 40 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen mitinge karşı gösterdiği tepki, takındığı tavır, hakaret ve rencide edici söylemleri kabul edilemezdir” dedi.

Bu tür açıklamaların Kıbrıs Türkü ile Türkiye’nin arasını açmaya yönelik olduğunu ve bunu yapmaya kimsenin hakkı olmadığını ifade eden Latifoğlu, KKTC hükümet yetkililerinin açıklamalarının da, “28 Ocak mitinginin niçin yapıldığını hala anlamadıkları ve marjinal grupların açtığı birkaç pankartı örnek göstererek mitingi Türkiye düşmanlığı olarak göstermek istediklerini ispatladığını” savundu.

Latifoğlu, “dayatma pakete karşı yapılan mücadelenin doğru ve iyi algılanmasını” da istedi.

Bu haber toplam 11042 defa okunmuştur
Biz ne beslemeyiz, ne de hazır yeyiciyiz Haberi

YORUMLAR
VEYSEL
SAHİBİNE İADE!
BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ MİSALİİ BUNLARIN MAYASI BOZULMUŞŞ... ASIL SİZEE HAST... BU SÖZÜM O PANKARTI AÇANLARA ! AKAN KANLARA ŞEHİTLERİMİZEE YAPILAN BU HAKARETİ KENDİNİ BİLMEZLERE İSDE EDİYORUM SİZEE HAST...
11 Şubat 2011 Cuma Saat 02:08
Ahmet
Biz ne beslemeyiz, ne de hazır yeyiciyiz
İlginç besleme değillermiş
06 Şubat 2011 Pazar Saat 01:53

DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans