Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
16 yıllık kaçak 9 yaşındaki kızını taciz etti
10 Şubat 2011 Perşembe Saat 18:08

16 yıllık kaçak 9 yaşındaki kızını taciz etti

16 yıllık kaçak, birlikte yaşadığı kadının 9 yaşındaki kızına sapıklık yapmaktan tutuklandı

Gazimağusa dün yine bir “sapıklık” iddiası ile uyandı. Herkesin kanını donduran, iğrenç iddialar infiale sebep oldu. KKTC’de 16 yıldan beri kaçak olarak yaşayan 45 yaşındaki Etem Çelebi, 4 yıldan beri birlikte yaşadığı belirtilen bir kadının 9 yaşındaki kızına, “ahlağa aykırı müstehcen darp” suçlamasıyla dün Gazimağusa Kaza Mahkemesi huzuruna çıkarıldı.
Bir polis memuru, mahkemede verdiği yeminli şahadette, utana sıkıla da olsa, Etem Çelebi’nin, küçük kızın cinsel organını okşadığını ve kendi cinsel organını da ağzına almaya zorladığını anlattı.
Çirkin olayın, küçük kızın yaşadıklarını bir arkadaşına, o arkadaşının da evine gittiği zaman kendi annesine anlatmasıyla ortaya çıktığı öğrenildi.


Sosyal Hizmetler Dairesi’nin olayı öğrenir öğrenmez müdahale ettiği ve polisle birlikte harekete geçtiği de belirtildi.
16 yıldan beri KKTC’de kaçak olarak yaşadığı kaydedilen Etem Çelebi dün Gazimağusa Kaza Mahkemesi huzuruna getirilirken, başını hiç kaldırmadı.


Olayın tahkikat memuru Gazimağusa Polis Müdürlüğü Adli Şube Amirliği’nde görev yapan polis memuru Mustafa İskender verdiği yeminli şahadette, zanlının Ocak 2011 ve Şubat 2011 tarihleri arasında Gazimağusa’da Alageyik Sokak’ta ki bir evde birlikte yaşadığı Ş. Ö.’nün 9 yaşındaki kızı M.H.’ye, “Çocuklara karşı namus ve ahlaka aykırı” suç işlediğini s

Bu haber toplam 11126 defa okunmuştur
16 yıllık kaçak 9 yaşındaki kızını taciz etti Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans