Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Daü’den Gazimağusa Kaymakamlığına Eğitim Semineri
28 Mart 2011 Pazartesi Saat 12:53

Daü’den Gazimağusa Kaymakamlığına Eğitim Semineri

Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM), Gazimağusa Kaymakamlığı personeline “Vatandaşla Etkin İletişim ve Davranış Becerileri” konulu eğitim semineri verdi.

DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre DAÜ Turizm ve Otelcilik Yüksek Okulu Konferans Salonu’nda yer alan eğitim semineri, DAÜ-SEM eğitmenlerinden DAÜ Genel Eğitim Bölümü Öğretim Görevlisi Uzman Kenan Başaran tarafından verildi.

Üç saat süren eğitimde “Biz Kimiz?”, “Vatandaşla İletişim” ve “Empati” başlıkları altında Kaymakamlık personelinin kişisel ve kurumsal gelişimlerine katkıda bulunacak bilgiler verildi.

DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürü ve DAÜ-SEM Koordinatörü Derviş Ekşici, seminerin ardından yapılan sertifika töreninde yaptığı konuşmada, kamu ve özel sektör çalışanlarının verimli olabilmelerinin ve teknolojik gelişmelere ayak uydurabilmelerinin kendilerini geliştirmeleriyle mümkün olacağını ifade etti.

Ekşici, çalışan personelin verimli olabilmesi için sistematik olarak sosyal, ekonomik ve teknolojik gelişmeleri eğitim kanalıyla vermenin zorunluluk olduğunu, bu yüzden hizmetiçi eğitimin periyodik olarak uygulanması gerektiğini kaydetti.

Bu haber toplam 14242 defa okunmuştur
Daü’den Gazimağusa Kaymakamlığına Eğitim Semineri Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans