Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İngiltere de İphone sahipleri fakir
08 Nisan 2011 Cuma Saat 22:06

İngiltere de İphone sahipleri fakir

İngilterede yapılan bir ankete göre iPhone sahiplerinin beşte birinin birinin banka hesapları ekside

iPhone kullanıcılarının 'zengin' insanlar olduğunu düşünüyorsanız İngiltere'de yapılan araştırmaya kulak verin: Beş iPhone kullanıcısından birinin banka hesabı ekside.

BLACKBERRY KULLANICILARININ GELİRİ YÜKSEK

İngiltere'de ortalama olarak her 10 kişiden biri, banka hesapları açısından 'içeride', iPhone kullanıcılarının durumuysa ulusal ortalamanın iki katı kötü. Öte yandan iPhone'un rakibi Android telefonları kullananların yüzde 54'ü, BlackBerry kullanıcılarının da yarısı hesapları konusunda zora düşmediklerini söylüyor. Rakamlar, finansal durum ve maaşın kişinin kullandığı akıllı telefon türüyle bağlantılı olabileceğini ortaya çıkaran bir anketten. Ankete göre Android ya da BlackBerry kullanıcılarının geliri de iPhone kullanıcılarından yüksek.

Radikal'in aktardığına göre YouGov tarafından yapılan anket, İngiltere'de BlackBerry kullanıcılarının yüzde 10'unun yılda 50 bin sterlinden (123 bin TL) fazla kazandığını, iPhone kullanıcılarının ancak yüzde 5'inin bu maaş düzeyine ulaşabildiğini gösteriyor. Android telefon kullanıcılarınınsa yüzde 7'sinin geliri bu rakama erişiyor. Araştırma için 2 bin insanla görüşüldü.

Bu haber toplam 11439 defa okunmuştur
İngiltere de İphone sahipleri fakir Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans