Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ayrılığın İpuçları
19 Ekim 2011 Çarşamba Saat 07:14

Ayrılığın İpuçları

Uzmanlara göre ayrılıklar önceden planlıdır ve her zaman tek taraflıdır. Karşıdaki kişi ayrılığa giden yoldaki ipuçlarını farketsede görmezden gelme rolünü üstlenir.

Onaylatır

Bir erkek ayrılma kararı aldığında öncelikli olarak bunu en yakın erkek arkadaşınaonaylatır. Bu onayı almadan asla böyle bir güç gösterisine kalkışmaz çünkü yapısı gereği sosyal ilişkilerde bir ayı kadar kabadır, pot kırar, kendini batırır.

Yanlış bir hamlenin onu tek başına kışuykusuna yatıracağını bilir. Eğer en yakınerkek arkadaşıyla daha sık, hatta daha da sık görüşmeye başladığını fark ettiyseniz, hazırlanın. Etrafınız sinsice kuşatılıyordur.

Özel Günleri Unutur

İlişkiyi bitirmeyi kafaya koymuş bir erkek için, özel günler, al cicim ve ver cicim aylarındaki kıymetini yitirmiştir artık. Özel günler gerçek anlamda psikolojik işkence seanslarına dönmüştür. İlk çıktığınız gün, ilk öpüştüğünüz gün, sevgililer günü, aşık manyaklar günü, doğum günü, ilk kavga ettiğiniz ve ilk barıştığınız gün gibi erkeklere sapıkça gelen ama bir müddet aşk büyüsüyle katlandıkları saplantılar sona ermiştir.

O hiçbir özel günü hatırlamadığı gibi, ona sitem ederek ya da bağırarak hatırlattığınızda, sizi boş gözlerle izleyecektir. Histeri krizi geçirir gibi ağlamaya başladığınızda ise size, “Yemek yaptın mı?” diye soracaktır. Dikkat edin çanlar artık sizin için daha yüksek çalıyor.

Değişiklikleri Fark Etmez

İşte bir iddia daha; saçınız uzunsa kısaltın, kısaysa uzattırın, sarıysa karartın, karaysa açtırın. Ne oldu? Fark etmiyor değil mi? Hadi diyelim ki iş stresi falan, bir taneniz yorgun da hayatındaki değişiklikleri fark etmiyor.

O zaman gidin kendinize seksi iç çamaşırları alın ve o maç seyrederken, yanlışlıkla elinizdeki cipsi yere döküp toplamaya başlayın. Tabii bunu yaparken üzerinizde leğen kemiklerinizi açıkta bırakan son moda pantolonlardan biri olmalı ki gstringiniz bütün ihtişamıyla ortaya çıksın. Hâlâ ekranda maçı izliyorsa durumunuz için tek bir tespit yapılabilir; sizin kulüp küme düşmüş.

Bu haber toplam 1981 defa okunmuştur
Ayrılığın İpuçları Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans