Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan Polata ihraç yolu
17 Aralık 2011 Cumartesi Saat 11:30

Adnan Polata ihraç yolu

Polat’ın Fenerbahçe Başkanı Yıldırım ile yaptığı telefon konuşmasının içeriği sarı-kırmızılıları kızdırdı.

Galatasaray'da eski başkan Adnan Polat'ın kulüpten ihraç edilmesi için düğmeye basıldı.


İstanbul 16. Ceza Mahkemesi'nde görülecek şike davasının iddianame eklerinde yer alan Polat ile Aziz Yıldırım arasındaki telefon tapeleri bomba etkisi yarattı. Camianın önde gelen isimlerinin de liselilerin hedef gösterilmesinden dolayı rahatsız oldukları ve konuyu Başkan Ünal Aysal'a bildirdikleri belirtildi. Adnan Polat'ın disiplin kuruluna sevk edilmesi için salı günkü yönetim kurulunda karar alınacağı öğrenilirken, özellikle liseli grubun, eski başkanın ihracı yönünde tavır aldıkları bildirildi. Disiplin kurulunda çıkacak kararı yönetimin daha sonra genel kurulun onayına sunacağı vurgulandı.


İKİNCİ KEZ YAPTIRIM KONUSU GÜNDEME GELECEK


İhraç kararı çıkarsa, Galatasaray'da ilk kez bir eski başkanın kulüple hiçbir bağı kalmayacak. 27 Mart'taki Mali Genel Kurul'u mahkemeye taşıdığı için üye Aykut Ergil tarafından disipline verilmesi için şikayet edilen ama dosyası rafa kaldırılan eski Başkan Polat'la ilgili kısa sürede ikinci kez yaptırım konusu gündeme gelecek.


Galatasaraylı yöneticiler ise konuyla ilgili kendilerine rahatsızlıklarını bildirenlerin sadece liseliler olmadığını ve camiada Polat'ın ihracı için yoğun baskı geldiğini savundular.

Milliyet

Bu haber toplam 1702 defa okunmuştur
Adnan Polata ihraç yolu Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans