Gölge Ada

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gölge Ada

Küçük Baş ödemelerinden Seniha Kanatlı ya pay verilecek mi ?

22 Şubat 2013 Cuma Saat 10:55

Merhaba Kuzey Kıbrıs;

Ülkemizde yeni bir skandal medyada yerini aldı. Türkiye'deki yazılı, sözlü ve diğital medyada Kuzey Kıbrıs'daki yardım sever LTB Başkanı Cemal Bulutoğullarından söz ediyor. Hayırsever Belediye Başkanı Cemal Bulutoğulları ve Kıbrıs'ın yardıma muhtaç aç sevfl bir lokma ekmeğe taman eden mankeni Seniha Kanatlı.


İşte O Haber


"Lefkoşa Türk Belediyesi'nde (LTB) "muhtaç ve yoksullara yardım" kaleminden mankenler, şarkıcılar ve gazetecilere ödemeler yapılması ülkede şok etkisi yarattı. Havadis gazetesinin "Yoksul fonu yağmalandı", "Medyaya milyonlar aktarıldı" manşetleri ile iki gün üst üste verdiği haberde "batık belediyeden" para alanların isim listeleri yayınlandı."

Kaynak : http://www.kktcmedya.com/h6860-seniha_kanatli_ya_yoksulluk_yardimi.html#ixzz2Lcn9f3rX

 

Ülkemizde yaşanan bu skandal Türkiye TV Spikerini bile çikeden çıkarttı ve yoksulluk tanımanın ne olduğunun bilmediğini belirtti.

 


İşte O Video

 


 


Evet Kuzey Kıbrıs Yoksulluk Nedir ?

 

Seniha Kanatlı UBP Hükümetinin ve yandaşlarının en gözde mankeni tüm UBP'li zengin iş adamlarının açılışlarında, Belediyelerinin Festival sunumlarında yardımları geri çevirmiyor...

 

Hatırlatmakta fayda var Seniha Kanatlı Kuzey Kıbrıs'ta Çocuk Gelişimi Öğretmeni olarak bir bakanımız tarafından atanmıştı, ve bu kutsal göreve 5 günlüğüne layik görülmüş ve skandalların patlamak vermesi sonrasında görevinden alınmıştı.

 

Seniha Kanatlı için Küçük Baş ödemelerindende ödenek ayrılacak mı ? yada bir başka nasıl bir skandalla ülkemiz böyle taliksizliklerle afişe edilecek...

 

Yorum sizin....

Bu yazı toplam 125755 defa okunmuştur
YORUMLAR
Bu Makaleye Yorum Yapılmamış.
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans