Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Serdar Denktaştan Yeni Kabineyle Şok Açıklama
07 Nisan 2011 Perşembe Saat 12:09

Serdar Denktaştan Yeni Kabineyle Şok Açıklama

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Serdar Denktaş, “Beklenen kabine değişikliği değil, hükümetin istifa etmesidir” dedi.

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Serdar Denktaş, “Beklenen kabine değişikliği değil, hükümetin istifa etmesidir” dedi.

DP Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre Serdar Denktaş, Güzelyurt İlçe binasında Salih Öznacar ile Salih Hakseven’in partiye katılması dolayısıyla düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, dün kabinede yapılan değişiklikleri de değerlendirdi.

Beklediklerinin kabinede değişiklik olmadığını söyleyen Denktaş, “UBP hükümetinin yaptığı yanlışlıklara, aldığı yanlış kararlara ve yanlış yaklaşımlarına” dikkati çekti ve erken seçimin kaçınılmaz olduğunu savundu.

Öznacar ve Hakseven’e parti rozetini takan ve katılımdan duyduğu mutluluğu dile getiren DP Genel Başkanı Serdar Denktaş gündemdeki konuları değerlendirdi, DP’nin plan, program ve çalışmaları hakkında Güzelyurtlu partililerine detaylı bilgi verdi.

BUGÜNKÜ EYLEM VE SENDİKAL PLATFORM

Konuşmasında Sendikal Platform’un bugün düzenlediği eyleme katılmama gerekçelerini anlatan Serdar Denktaş, eylem komitesinde olmalarına rağmen kendi görüş ve bilgileri dışında bir eylem kararı alınmasından ve Brüksel’de bazı sendikaların gerçekleştirdiği eylemlerden dolayı katılmama kararı aldıklarını ifade etti.

DP Genel Başkanı Denktaş, bugün yapılacak eylem sonrasında Sendikal Platform’la daha düzgün bir birlikteliği devam ettirmek niyetinde olduklarını kaydetti.

PARTİNİN ÇALIŞMALARI...

DP’nin devam eden çalışmaları hakkında da konuşan Serdar Denktaş, Girne’de başlayan katılımların Güzelyurt’ta da artarak devam ettiğini söyledi, “Her bir katılım bir kişi değildir, bir kitle ile beraber gelir mutlaka. Bunlar da bize hem güç, hem moral, hem cesaret verir” dedi.

“İKTİDARA TALİBİZ”

Serdar Denktaş, yıllarca hep “kilit parti” olmak için yola çıktıklarını, ancak bundan sonra iktidara talip olarak yollarına devam edeceklerini de belirtti.

ÖZEL TAHSİN: “İKTİDARA EN YAKIN PARTİYİZ”

DP Güzelyurt İlçe Başkanı Özel Tahsin de yaptığı konuşmada DP’nin ciddi, tutarlı ve sağlam politikaları nedeniyle vatandaşların sempatisini kazanmaya devam ettiğini ifade ederek partinin her geçen gün daha da büyüdüğünü ve iktidara en yakın parti konumunda olduğunu söyledi.

Bu haber toplam 1942 defa okunmuştur
Serdar Denktaştan Yeni Kabineyle Şok Açıklama Haberi

YORUMLAR
Emre
Kabine
bu kabine neye göre değişti ? biri açıklasın bize, yeniden seçim istiyoruz biz artık
07 Nisan 2011 Perşembe Saat 13:32

DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans