Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeni Tarım Bakanı Amcaoğlu Görevine Başladı
07 Nisan 2011 Perşembe Saat 12:21

Yeni Tarım Bakanı Amcaoğlu Görevine Başladı

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na atananı Ali Çetin Amcaoğlu bu sabah yeni görevine başladı.

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na atananı Ali Çetin Amcaoğlu bu sabah yeni görevine başladı.

Amcaoğlu göreve başlaması dolayısıyla yaptığı açıklamada, Başbakan İrsen Küçük’ün tercihiyle hükümette değişiklik olduğunu, bugünden itibaren yeni görevinde ülkenin geleceği için çalışacağını belirtti.

Bundan önce görevde bulunan Zorlu Töre’nin önemli görevler yaptığını ifade eden Amcaoğlu, Töre’ye teşekkür ettiğini kaydetti.

Ekonomik sıkıntılar yaşanan zor bir dönemde Töre’nin layıkıyla görev yaptığını, bundan sonra kendisinin de gayret göstereceğini dile getiren Ali Çetin Amcaoğlu, bakanlık görevini yürütürken, özellikle çalışacağı kadroların ortaya koyacağı çalışmalarla üretici ve vatandaşla diyalog sağlanarak sorunların aşılmasını hedeflediğini, başarılı sonuçlar almak için mücadele vereceğini açıkladı.

Tarım ve hayvancılığın ülkemde önemli bir sektör olduğuna vurgu yapan Amcaoğlu, bunun bilinci içerisinde çalışmalarının süreceğini belirterek herkese başarılar diledi.

Bu haber toplam 1806 defa okunmuştur
Yeni Tarım Bakanı Amcaoğlu Görevine Başladı Haberi

YORUMLAR
Samet Akça
Amcaoğlu
Amcaoğlum tarım bakanımı olmuş, bakıyorum da hep sendiklarla tartışan bakanlar gitmiş yerine başkalarını gelmiş BAŞBAKAN Seçim içim bakanlarını harçama
07 Nisan 2011 Perşembe Saat 13:31

DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans