Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Petek Dinçöz İntihar Etti
08 Mayıs 2013 Çarşamba Saat 13:03

Petek Dinçöz İntihar Etti

Şarkıcı Petek Dinçözün eski eşi Can Tanrıyar, Dinçözün son aylarda çok kötü durumda olduğunu ifade etti.

Can Tanrıyar, eski eşi Petek Dinçöz'e ağır eleştirilerde bulundu. Tanrıyar, Dinçöz'ün albümlerinin satmadığını belirterek, "8 aydır işi yok. Umre'ye gittikten 12 gün sonra hoş olmayan görüntüler sergiledi. Arkadaşlarının gazına geliyor. Petek’in bu durumu müzikdünyasında gördüğüm ender intiharlardan biridir.”" dedi

Petek Dinçöz, son albümü ‘Milat’ 3 bin satınca hüsrana uğradı. Eski eşi Can Tanrıyar’ın albümünün satışı bile Dinçöz’ü ikiye katladı. Tanrıyar, Dinçöz’ün başarısız olmasının nedenlerini ağır bir şekilde eleştirdi.

Dinçöz’ün önemli hatalar yaparak reytingini sıfıra düşürdüğünü belirten Can Tanrıyar şunları söyledi: “8 aydır hiçbir işi yok. Televizyon programı yok. Ayda bir konsere çıkıyor veya çıkmıyor. Anlayacağınız işi gücü kalmadı. Hazıra dağ dayanmaz. Bütün birikimini yitirmiş durumda. 12 yıllık kariyerini 12 günde kaybetmesinden dolayı çok üzgünüm. Umreden geldikten 12 gün sonra hoş olmayan fotoğrafları çıktı. Petek’in bu durumu müzik dünyasında gördüğüm ender intiharlardan biridir.”

iNŞALLAH CAHiDE SONKU GiBi OLMAZ

Eski eşine çevresindekilerin zarar verdiğini belirten Can Tanrıyar, "Etrafındakiler onu çok fazla gaza getiriyor. Umreye gitmesi bile halk tarafından reklam gibi göründü. İnşallah sonu Cahide Sonku gibi olmaz. Petek'e bunca hatayı yaptıranlar; bu kızı intihara sürükler" dedi.

Bu haber toplam 110108 defa okunmuştur
Petek Dinçöz İntihar Etti Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans