Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Daü Kavşagı 10 Trafiğe kapalı
04 Mart 2011 Cuma Saat 17:27

Daü Kavşagı 10 Trafiğe kapalı

Gazimağusa’da kanalizasyon kazıları nedeniyle Gazimağusa-Lefkoşa anayolunda bulunan çember ile DAÜ kavşağı (Tantura) arasındaki çift şerit anayol 10 gün süreyle trafiğe kapalı olacak.

9-19 Mart tarihleri arasında çift yönlü olarak trafiğe kapalı olacak. Yeni Lefkoşa çemberi ile DAÜ kavşağı arasında kalan bölüm kapalı olacağından hem Lefkoşa yönünden Gazimağusa’ya gidecekler, hem de ters istikameti kullanacakların ulaşımı eski Lefkoşa yolundan sağlanacak.

Kanalizasyon şebekesini atık su arıtma tesisine bağlayacak ana boru hattının inşasının yapılacağı çalışmanın 10 günden daha az sürede tamamlanması halinde söz konusu güzergah daha erken trafiğe açılacak.

Çift yönlü olarak trafiğe kapalı olacak yeni Gazimağusa Çemberi ile DAÜ çemberi arasındaki anayolda bulunan Güvercinlik çıkış noktası ile ilgili yapılan düzenlemeye göre, Güvercinlik’ten Lefkoşa yönüne gidecek olanlar çift yolun sol şeridini kullanarak DAÜ kavşağı üzerinden Lefkoşa yönüne gidebilecek. Lefkoşa yönünden gelip Güvercinlik’e gitmek isteyenler ise, DAÜ kavşağından eski Lefkoşa yolu üzerinden Ten-Ten karşısındaki yolu kullanabilecekler.

Bu haber toplam 1989 defa okunmuştur
Daü Kavşagı 10 Trafiğe kapalı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans